Układ krążenia cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Układ krążenia" miał premierę w dniu: 1977-07-22

Gdzie obejrzeć serial Układ krążenia online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Układ krążenia (1977)

Po niesłusznym odebraniu prawa do wykonywania zawodu lekarza, Roman Bognar przeprowadza się na wieś, by znaleźć prawdziwego sprawcę eutanazji i odzyskać swoje dobre imię.

Infomacje o Układ krążenia (1977)

Rok produkcji:

1977 2020-07-20 14:46:04

Produkcja:

Ocena:

7.10 / 10
7.10 0 10 7835

Czas trwania:

1 godzina 20 min.

Lidia Bogaczówna

Jako: Lidia Bogaczówna

Jako: Lidia Bogaczówna

reżyser
scenariusz
zdjęcia
montaż
scenografia
kostiumy
produkcja
zdjęcia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Układ krążenia online - Wysoka góra

Układ krążenia online - Wysoka góra

Doktor Bognar jest chirurgiem, pracującym w warszawskiej klinice. Ponieważ ma opinię doskonałego specjalisty, otrzymuje propozycję odbycia praktyki zagranicznej. Lekarz waha się, gdyż jedna z jego pacjentek, Anna Lipczyc, czeka na poważną operację serca. Jej mąż Marek, który jest wysokim dygnitarzem, pomaga synowi lekarza, Maciejowi, dostać się na architekturę. Liczy na to, że wdzięczność powstrzyma Bognara przed wyjazdem.
Układ krążenia online - Obwiniony

Układ krążenia online - Obwiniony

Doktor Bognar zakochuje się w Annie, którą operował. Namawia ją, by się rozwiodła. Kiedy ona odmawia, decyduje się na rozstanie kochanką. Tymczasem jeden z jego pacjentów umiera. Sekcja zwłok wskazuje, że wstrzyknął sobie nieuleczalną dawkę morfiny. Wdowa sugeruje, że ten, kto dostarczył morfinę, wziął za to łapówkę. Podejrzanym staje się Bognar. Zostaje pozbawiony prawa wykonywania zawodu na rok. Lekarz postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę.
Układ krążenia online - Proszę czekać

Układ krążenia online - Proszę czekać

Bognar, który został oskarżony o to, że popełnił czyn niezgodny z etyką lekarską, prowadzi własne śledztwo. Z tego względu musi zmieniać miejsce pobytu. Jednocześnie bezowocnie poszukuje pracy. W urzędzie zatrudnienia staje się świadkiem incydentu, dzięki któremu trafia na trop osoby, którą próbował wyśledzić - jednego z kolegów zmarłego Tomali, który jest na fotografii z czasów wojny. Ten jednak nie może w żaden sposób pomóc Bognarowi.
Układ krążenia online - Szycha w odstawce

Układ krążenia online - Szycha w odstawce

Bognar nadal próbuje wyśledzić ludzi ze zdjęcia. Trafia na prowincję, gdzie podejmuje pracę higienisty w technikum rolniczym. Niedaleko wsi, w której się zatrzymuje, mieszka poszukiwany przez niego zegarmistrz Tyczyński. W tym samym czasie do osady przybywa emerytowany dyrektor departamentu w Ministerstwie Zdrowia, który chce zamieszkać w tej okolicy. Ponieważ nie potrafi on powstrzymać się od ciągłej pracy, zostaje społecznym inspektorem zdrowia. Bognar kibicuje jego działalności, a niekiedy nawet uczestniczy w organizowanych przez niego akcjach.
Układ krążenia online - Cudowne źródło

Układ krążenia online - Cudowne źródło

Bognar nadal poszukuje osób z fotografii, którą dostał od wdowy po zmarłym pacjencie. Jedną z nich jest pracujący w ośrodku zdrowia w podgórskiej wiosce doktor Bilski. Bognar zatrudnia się jako pomocnik miejscowej zielarki. Nagła sytuacja sprawia, że dla ratowania życia pacjentki musi przeprowadzić operację. Podczas zabiegu towarzyszy mu wiejski lekarz. Między dwoma mężczyznami nawiązują się wtedy przyjazne kontakty.
Układ krążenia online - Huśtawka

Układ krążenia online - Huśtawka

Kolejna osoba z fotografii jest związana z architekturą i pracuje w Krakowie. Bognar wraca więc do miasta i zatrudnia się w szpitalu jako pielęgniarz. Poznaje tu doktor Brzeską, z którą się zaprzyjaźnia. Z czasem nawiązuje się między nimi głębsze uczucie. Młoda kobieta rozpoznaje w nim znanego chirurga, u którego kiedyś przez jeden dzień praktykowała. Pewnego dnia do placówki trafiają osoby poszkodowane w wypadku autobusowym. Jednym z pacjentów okazuje się człowiek, którego szuka Bognar.
Układ krążenia online - Doktor Bognar

Układ krążenia online - Doktor Bognar

Bognar jedzie do pobliskiego miasteczka na spotkanie z Łobodą - ostatnim człowiekiem, mogącym uwolnić go od podejrzeń. Podczas rozmowy lekarz dowiaduje się, że to on dał łapówkę za dokonanie eutanazji. Niestety, nie wie, komu została ona wręczona, i nie może udowodnić mu winy.
Serial Układ krążenia jest produkcją skategoryzowaną jako Obyczajowy Psychologiczny. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 1977 roku. Serial Układ krążenia kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Układ krążenia miała miejsce w 1977-07-22. Układ krążenia zapewni nam około 1 godzina 20 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.10. W obsadzie "Układ krążenia" zobaczymy między innymi takie postaci jak Janusz Paluszkiewicz, Dorota Pomykała, Lidia Bogaczówna, Zdzisław Wardejn, Hanna Stankówna, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Układ krążenia to Still alive. Film o Krzysztofie Kieślowskim, Światło odbite, Obywatel Piszczyk, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Układ krążenia online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Układ krążenia online" czy "Układ krążenia online" lub "Układ krążenia zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.