Uprowadzenie Agaty(1993)

Film "Uprowadzenie Agaty" miał premierę w dniu: 1993-08-20

Jak obejrzeć film Uprowadzenie Agaty?

Gdzie obejrzeć film Uprowadzenie Agaty online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Uprowadzenie Agaty online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Uprowadzenie Agaty - opis filmu

Cygan poznaje szesnastoletnią Agatę, z którą zamierza wziąć ślub. Przeciwny ich małżeństwu jest ojciec dziewczyny obawiający się, że ich związek mógłby zagrozić jego dalszej karierze politycznej.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1993 2020-01-16 22:46:55

Produkcja:

Ocena:

6.50 / 10
6.50 0 10 2

Czas trwania:

1 godzina 16 min.

Jacek Braciak

Jako: Oskar, eksnarzeczony Agaty

Jako: Oskar, eksnarzeczony Agaty

Pola Raksa

Jako: Matka Agaty

Jako: Matka Agaty

Jako: Agata

Jerzy Stuhr

Jako: Poseł, ojciec Agaty

Jako: Poseł, ojciec Agaty

Artur Pontek

Jako: Rudy filmowiec

Jako: Rudy filmowiec

Marcin Jędrzejewski

Jako: Klawisz więzienny

Jako: Klawisz więzienny

Janusz Kłosiński

Jako: Podejrzany o zaginięcie żony

Jako: Podejrzany o zaginięcie żony

Stanisław Tym

Jako: Bezdomny

Jako: Bezdomny

Tomasz Sapryk

Jako: Kolega Cygana z celi

Jako: Kolega Cygana z celi

produkcja

Lew Rywin

produkcja
produkcja

Marek Piwowski

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
montaż
scenografia
produkcja
zdjęcia
kostiumy
Film Uprowadzenie Agaty jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Komedia Romans. Produkcja ta powstała w 1993 roku. Film Uprowadzenie Agaty kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera filmu Uprowadzenie Agaty miała miejsce w 1993-08-20. Uprowadzenie Agaty zapewni nam około 1 godzina 16 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.50. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Jacek Braciak, Pola Raksa, Karolina Rosińska, Jerzy Stuhr, Artur Pontek, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Uprowadzenie Agaty to Uprowadzenie, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Uprowadzenie online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Uprowadzenie online" czy "cały film Uprowadzenie vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.