Urodzony 4 lipca(1989)

Film "Urodzony 4 lipca" miał premierę w dniu: 1989-12-20

Jak obejrzeć film Urodzony 4 lipca?

Gdzie obejrzeć film Urodzony 4 lipca online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Urodzony 4 lipca online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Urodzony 4 lipca - opis filmu

Ron, zgłaszając się na ochotnika do armii, jest dumny, że służy ojczyźnie. Rany, jakie odnosi w Wietnamie powodują nie tylko kalectwo, ale także całkowitą zmianę jego światopoglądu.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1989 2020-01-16 22:36:20

Produkcja:

Budżet:

53 900 000 zł

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 842

Czas trwania:

2 godziny 25 min.

Peter Benson

Jako: Pacjent w szpitalu

Jako: Pacjent w szpitalu

Tom Cruise

Jako: Ron Kovic

Jako: Ron Kovic

Willem Dafoe

Jako: Charlie

Jako: Charlie

William Baldwin

Jako: Żołnierz

Jako: Żołnierz

Reg E. Cathey

Jako: Komentator

Jako: Komentator

Bob Gunton

Jako: Doktor w szpitalu

Jako: Doktor w szpitalu

Vivica A. Fox

Jako: Dziwka

Jako: Dziwka

Macaulay Culkin

Jako: Dzieciak

Jako: Dzieciak

John C. McGinley

Jako: Oficjel

Jako: Oficjel

Lili Taylor

Jako: Jamie Wilson

Jako: Jamie Wilson

Oliver Stone

reżyser
scenariusz
produkcja
reżyser
scenariusz
produkcja
produkcja

Derek R. Hill

scenografia
scenografia
zdjęcia
kostiumy
dźwięk
muzyka
dźwięk
montaż

Ron Kovic

scenariusz
materiały do scenariusza
scenariusz
materiały do scenariusza
Film Urodzony 4 lipca jest produkcją skategoryzowaną jako Biograficzny Dramat. Produkcja ta powstała w 1989 roku. Film Urodzony 4 lipca kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Urodzony 4 lipca miała miejsce w 1989-12-20. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 53 900 000 zł. Urodzony 4 lipca zapewni nam około 2 godziny 25 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Peter Benson, Tom Cruise, Willem Dafoe, William Baldwin, Reg E. Cathey, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Urodzony 4 lipca to Urodzony motocyklista, Urodzony po raz trzeci, Urodzony we wschodnim Los Angeles, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Urodzony we wschodnim Los Angeles online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Urodzony we wschodnim Los Angeles online" czy "cały film Urodzony we wschodnim Los Angeles vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.