Usta Usta cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Usta Usta" miał premierę w dniu: 2010-03-06

Gdzie obejrzeć serial Usta Usta online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Usta Usta (2010)

Historia trzech par, które są na różnych etapach związku. Wszyscy przeżywają emocjonalne wzloty i upadki oraz muszą podejmować trudne decyzje.

Infomacje o Usta Usta (2010)

Rok produkcji:

2010 2020-01-18 19:37:43

Produkcja:

Ocena:

7.20 / 10
7.20 0 10 2

Czas trwania:

45 min.

Wojciech Mecwaldowski

Jako: Piotr Nowak

Jako: Piotr Nowak

Magdalena Popławska

Jako: Agnieszka Kornatowska

Jako: Agnieszka Kornatowska

Anna Mucha

Jako: Anita

Jako: Anita

Jako: Lena

Magdalena Różczka

Jako: Julia Hoffman

Jako: Julia Hoffman

Jako: Robert

Paweł Wilczak

Jako: Adam Dawidzki

Jako: Adam Dawidzki

Sonia Bohosiewicz

Jako: Iza Nowak

Jako: Iza Nowak

Dorota Segda

Jako: Ewa, szefowa Krzysztofa

Jako: Ewa, szefowa Krzysztofa

Marcin Perchuć

Jako: Krzysztof Kornatowski

Jako: Krzysztof Kornatowski

produkcja
reżyser
reżyser
reżyser

Mike Bullen

scenariusz
scenariusz
scenariusz

Olga Dowgird

scenariusz
scenariusz
zdjęcia
muzyka

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Usta Usta online - Odcinek 1

Usta Usta online - Odcinek 1

Trzy pary: Adam i Julia, Iza i Piotrek oraz Agnieszka i Krzysztof są w różnych fazach związku. Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i podejścia do moralności. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą... 30-letni lekkoduch i podrywacz Adam Dawidzki poznaje Julię Hoffman. Jest nią zauroczony, gubi jednak jej numer telefonu. Dziewczyna za namową przyjaciółki, Agnieszki, sama się z nim kontaktuje i umawia na spotkanie. Ich pierwsza randka ma niestandardowy przebieg. Przyjaciele Adama, Iza i Piotrek Nowakowie, są małżeństwem i bez rezultatu starają się o dziecko. Ona żąda, by partner zrobił badania. Agnieszka próbuje przekonać męża Krzysztofa, by zgodził się zatrudnić nianię do opieki nad ich synkiem.
Usta Usta online - Odcinek 2

Usta Usta online - Odcinek 2

Iza nie może się doczekać końca ciąży. Coraz bardziej irytuje ją zachowanie Piotrka, który wytycza najszybsze trasy do szpitala i popisuje się specjalistyczną wiedzą na temat porodu. Ostatnio często dochodzi między nimi do konfliktów. Wszystkie spory schodzą jednak na drugi plan, gdy Iza zaczyna rodzić. Agnieszka i Krzysztof rozmijają się w swoich teoriach dotyczących wychowania Stasia. On twierdzi, że dziecko zbyt wolno się rozwija i ma o to pretensje do Oksany. Adam i Julia nie potrafią ustalić, kto do kogo ma się wprowadzić.
Usta Usta online - Odcinek 3

Usta Usta online - Odcinek 3

Adam i Julia decydują się wspólnie zamieszkać. Kobieta zabiera do nowego domu wszystkie swoje rzeczy, mimo obietnicy pozbycia się niepotrzebnych przedmiotów. Z tego powodu Adam jest na nią zły. W jednym z pudeł znajduje coś, co ukazuje mu przeszłość Julii w zupełnie innym świetle. Znalezisko sprawia, że Adama przenosi się do Izy i Piotrka. Wkrótce jednak jego towarzystwo staje się męczące dla gospodyni. Tymczasem w wyniku złych decyzji Krzysztofa on i Agnieszka mają kłopoty finansowe. Kobieta inwestuje pieniądze w bezpieczne przedsięwzięcie. Krzysztof zarzuca jej asekuranctwo. Iza i Piotrek przeżywają kryzys małżeński, spowodowany trudami obowiązków młodych rodziców.
Usta Usta online - Odcinek 4

Usta Usta online - Odcinek 4

Krzysztof zwierza się Adamowi, że ostatnio nie sprawdza się w sypialni. Dawidzki rozmawia o tym z Piotrkiem. Ten - myśląc, że to Adam nie chce się przyznać do impotencji - mówi o wszystkim Izie. Kolejno plotka dociera do Agnieszki, Krzysztofa, a na końcu do Julii. Od narodzin dziecka Iza i Piotrek nie uprawiali seksu. On nie może już się tego doczekać. Gdy upragniona chwila w końcu nadchodzi, Nowak ma mieszane uczucia, bowiem spodziewał się czegoś zupełnie innego.
Usta Usta online - Odcinek 5

Usta Usta online - Odcinek 5

Agnieszka dostaje propozycję redagowania nowej książki sławnego Pawła Śliwińskiego. Zafascynowany pisarzem Krzysztof namawia żonę do przyjęcia tej pracy. Możliwość spotkania z artystą inspiruje również Adama, który postanawia dokończyć pisanie swojej powieści. Pomysły czerpie z opowieści Piotrka o wizycie jego rodziców. Podczas rodzinnego spotkania u Nowaków odżywa konflikt między ojcem a synem. Również kobiety mają problemy z nawiązaniem relacji.
Usta Usta online - Odcinek 6

Usta Usta online - Odcinek 6

Związek Adama i Julii przechodzi kryzys. Ona już nie może znieść jego bezceremonialnego zachowania. By na chwilę uwolnić się od partnera, wraz z sąsiadką Emilią zaczyna uprawiać jogging. Dawidzki nie ukrywa zainteresowania koleżanką swojej dziewczyny. Agnieszka, chcąc ratować małżeństwo, namawia Krzysztofa na wizytę w poradni. Mąż ulega, ponieważ ma w tym ukryty cel. Iza, pragnąc odskoczni od rutyny, proponuje przyjaciółkom weekend w kobiecym gronie. Ich partnerzy mają się bawić we własnym towarzystwie. Każda z grup urządza imprezy, które wymykają się spod kontroli.
Usta Usta online - Odcinek 7

Usta Usta online - Odcinek 7

Krzysztof zaprasza przyjaciół na bal charytatywny. Ma obawy, czy Iza i Piotr będą potrafili odnaleźć się w eleganckim towarzystwie. Podczas przyjęcia Julia przyznaje się Agnieszce, że spodziewa się dziecka. Nie wie jednak, kto jest ojcem i dlatego boi się powiedzieć o swoim stanie Adamowi. Impreza okazuje się katastrofą. Pijana Iza wywołuje skandal z udziałem przełożonej Krzysztofa, Ewy. Następnego dnia Dawidzki dowiaduje się o ciąży Julii.
Usta Usta online - Odcinek 8

Usta Usta online - Odcinek 8

Osamotniony po wyjeździe Julii Adam snuje fantazje o ich przyszłym życiu z małą córeczką. Iza namawia go na randkę w ciemno, by zapomniał o ukochanej. Nowakowie organizują kolację, na którą zapraszają Dawidzkiego i Monikę, koleżankę Piotrka z pracy. Zwolniony z firmy Krzysztof szuka sobie nowego zajęcia. Chwilowo bezrobotny przejmuje niektóre obowiązki domowe. Gdy opiekuje się Stasiem, niemal dochodzi do tragedii. Julia wraca z Krakowa. Piotrek przypadkiem natyka się na nią w sklepie. Opowiada o tym żonie i przyjaciołom. Postanawiają zaaranżować spotkanie Adama z jego byłą dziewczyną.
Usta Usta online - Odcinek 9

Usta Usta online - Odcinek 9

Iza zakochuje się w Adamie. Piotrek zaczyna podejrzewać żonę o romans, ale nie domyśla się, kto może być jej kochankiem. Namawia Dawidzkiego, aby pomógł mu zdemaskować rywala. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy Julia postanawia wrócić do Adama. Krzysztof skupia się na opiece nad synem, zaniedbując szukanie pracy. Jego była szefowa Ewa ma dla niego nowe oferty, ale on nie przyjmuje z entuzjazmem jej propozycji.
Usta Usta online - Odcinek 10

Usta Usta online - Odcinek 10

Julia rozpoczyna pracę w agencji reklamowej. Zostaje przełożoną Doriana (Szymon Mysłakowski), który zakłada się z kolegą, że uda mu się ją poderwać. Piotr i Iza nie rozmawiają ze sobą. Nowak chce się pogodzić z żoną z pomocą Adama. Wkrótce wyjeżdża z Warszawy na firmowy obóz integracyjny. Towarzyszy mu odtrącona przez Dawidzkiego Monika. Zbliża się rocznica ślubu Agnieszki i Krzysztofa. Z tej okazji oboje w tajemnicy przed partnerem planują wspólny wyjazd. Ona rezerwuje bilety do Paryża, a on do Krakowa. Iza postanawia znaleźć Adamowi nową dziewczynę. Dawidzki umieszcza swój profil na portalu randkowym.
Usta Usta online - Odcinek 11

Usta Usta online - Odcinek 11

Podczas kolacji ze snobistycznymi znajomymi Agnieszka doznaje olśnienia. Stwierdza, że ona i Krzysztof stali się hipokrytami. Kornatowska postanawia od tej pory bardziej stanowczo bronić swojego zdania. Piotrek, Iza i Adam zostają zaproszeni na szkolny zjazd. Początkowo Dawidzki nie ma ochoty na spotkanie z dawnymi kolegami. Przekonuje go dopiero fakt, że będzie tam Weronika - jego dawna miłość, która ostatnio się rozwiodła. Piotrek ma wyrzuty sumienia z powodu romansu z Moniką. Wyznaje Adamowi, że zdradza żonę. Julia kontynuuje związek z Dorianem, ale przeszkadza jej różnica wieku między nimi. Adam prosi byłą dziewczynę, żeby towarzyszyła mu na balu.
Usta Usta online - Odcinek 12

Usta Usta online - Odcinek 12

Do Kornatowskich niespodziewanie przyjeżdża brat Krzysztofa, Mikołaj. Okazuje on Julii swoje zainteresowanie. Krzysztof podejrzewa, że motywem jego wizyty nie jest tylko chęć spotkania się z rodziną. Iza każe Piotrkowi wynosić się z mieszkania. Tymczasem Monika nie daje za wygraną i walczy o odzyskanie Nowaka. Krzysztof gra z Adamem w squasha, co kończy się niefortunnym wypadkiem. Dawidzki zostaje trafiony piłką w czuły punkt. Okazuje się jednak, że to nie kontuzja wywołuje jego cierpienia, lecz nowotwór. Śmiertelne zagrożenie sprawia, że zarówno on, jak i Julia, muszą inaczej spojrzeć na swoje życie.
Usta Usta online - Odcinek 13

Usta Usta online - Odcinek 13

Krzysztof rezerwuje miejsca w pałacyku nad morzem. Podczas kolacji zaprasza przyjaciół na wspólny wyjazd. Cała szóstka jest pod wrażeniem malowniczego miejsca. Jedynym zgrzytem pobytu nad morzem jest zachowanie Krzysztofa, który wbrew woli gości próbuje organizować im czas. Stosunki są napięte szczególnie między nim a Piotrkiem, który walczy o względy Izy. Julia i Adam odkrywają na nowo swoje uczucie. Powracający do zdrowia po operacji mężczyzna postanawia zabrać Piotrka na ryzykowną przejażdżkę motorówką.
Usta Usta online - Odcinek 1

Usta Usta online - Odcinek 1

Kornatowskim rodzą się bliźniaczki. Krzysztof i Agnieszka zapoznają Stasia z jego młodszymi siostrami. Chłopiec nie jest zachwycony rodzeństwem. Matka Agnieszki, Irena, przyjeżdża zobaczyć nowo narodzone wnuki. Adam i Julia wracają z egzotycznych wakacji. W domu czeka na nich przykra niespodzianka - bałagan i nagi Piotrek, który nie spodziewał się ich przyjazdu. Po rozstaniu z mężem Iza ma kłopoty finansowe. Postanawia znaleźć pracę. Pewnego dnia poznaje Roberta - milionera z branży komputerowej.
Usta Usta online - Odcinek 2

Usta Usta online - Odcinek 2

Iza zwalnia się z pracy w magazynie z artykułami biurowymi. Robert wciąż ją adoruje i zasypuje kwiatami. Tymczasem Piotrek walczy o odzyskanie rodziny. Julia i Adam starają się o dziecko. Po kolejnym niepowodzeniu udają się do specjalisty. Lekarz sugeruje im in vitro. W domu Kornatowskich pojawia się Anita - przedstawicielka rady mieszkańców. Krzysztof daje się wciągnąć atrakcyjnej społeczniczce w walkę o plac zabaw dla dzieci, który ma zostać zastąpiony hipermarketem.
Usta Usta online - Odcinek 3

Usta Usta online - Odcinek 3

Julia i Adam jadą do Krakowa na zabieg in vitro. W przeddzień wizyty w klinice spędzają romantyczny wieczór w hotelu. Iza nawiązuje romans z Robertem. Oboje mają silne charaktery, więc ich relacje od początku są trudne. Tymczasem Piotr zaczyna się spotykać z nianią Stasia, Oksaną. Agnieszka nie może znieść obecności matki w domu. Irena nadużywa alkoholu, umawia się z Feliksem i nie zajmuje się wnukami. Krzysztof jest zafascynowany Anitą, która odwzajemnia jego zainteresowanie. Skłania go do wyprawienia hucznej imprezy z okazji czterdziestych urodzin.
Usta Usta online - Odcinek 4

Usta Usta online - Odcinek 4

Okazuje się, że zabieg in vitro, któremu poddała się Julia, nie powiódł się. Badania wykazują, że kobieta prawdopodobnie nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Załamana chce rozstać się z Adamem, by dać mu szansę na założenie rodziny z kimś innym. Związek Roberta i Izy rozkwita. Piotrek nie jest tym zachwycony. Sam jednak romansuje z Oksaną. Przystaje na propozycję Mateusza i zgadza się też wziąć udział w gejowskim turnieju piłki nożnej. Batalia z deweloperem zbliża Krzysztofa i Anitę. Agnieszka słyszy audycję radiową, w której gości podróżnik i fotograf Michał Werner, jej miłość z lat studenckich. Postanawia go odszukać.
Usta Usta online - Odcinek 5

Usta Usta online - Odcinek 5

Julia i Adam postanawiają się pobrać. Iza i Agnieszka mają wątpliwości, czy to dobra decyzja, biorąc pod uwagę fakt, że ich przyjaciółka nie może mieć dzieci. Krzysztof wciąż myśli o Anicie. Zastanawia się, czy zaprosić ją do hotelu. Michał Werner, studencka miłość Agnieszki, planuje zrobić wystawę zdjęć. Prosi dawną koleżankę o pomoc. W przedsięwzięcie angażuje się również Iza. Kobiety zaczynają rywalizować o względy. fotografa. Tymczasem Piotr nawiązuje internetowy romans z tajemniczą dziewczyną o nicku Atomówka.
Usta Usta online - Odcinek 6

Usta Usta online - Odcinek 6

Koledzy Adama organizują mu wieczór kawalerski w jego rodzinnym Sopocie. Panie razem z przyszłą panną młodą wyjeżdżają do luksusowego spa na Mazurach. Piotr przygotował dla przyjaciela niespodziankę - spotkanie ze wszystkimi znajomi z czasów szkolnych, w tym największą miłością Beatą Motyl. Podczas gdy Adam ulega czarowi wspomnień, podpite i znudzone panie grają w butelkę. W trakcie zabawy w szczerość Iza przyznaje się Julii, że kiedyś łączyło ją coś z Adamem. Po tym wyznaniu kobieta postanawia zerwać zaręczyny. Tymczasem Piotrek odkrywa, że Krzysztof ma romans z Anitą.
Usta Usta online - Odcinek 7

Usta Usta online - Odcinek 7

Adam niechętnie angażuje się w przygotowania do ślubu, co irytuje Julię. Jego wybór pierścionka zaręczynowego również okazuje się chybiony ze względu na cenę i rozmiar. Rozbieżne wizje ceremonii ślubnej stawiają pod znakiem zapytania przyszłość pary. Małżeństwo Kornatowskich przechodzi kryzys. Krzysztof nie potrafi zakończyć swojego romansu z Anitą. Znudzona i przepracowana Agnieszka zaczyna coś podejrzewać. Iza nie może porozumieć się z Robertem, który źle znosi jej zaangażowanie w organizowanie ślubu przyjaciółki i nie chce wychowywać jego syna. Piotrek prosi żonę o rozwód.
Usta Usta online - Odcinek 8

Usta Usta online - Odcinek 8

Dzień ślubu Adama i Julii nie zapowiada się najlepiej. Pan młody ma kłopoty żołądkowe, a drużba zapomina o zorganizowaniu transportu na uroczystość. Nieoczekiwanie pojawiają się rodzice Julii. Ojciec proponuje pannie młodej, że poprowadzi ją do ołtarza. Dla córki to trudna decyzja z powodu pewnego konfliktu sprzed lat. Tuż przed ślubem Iza informuje Julię o romansie Krzysztofa. Wiadomość jest szokująca, gdyż małżeństwo Kornatowskich uchodziło za wzorowe. Podczas wesela przemowa Piotra wywołuje sporo zamieszania.
Usta Usta online - Odcinek 9

Usta Usta online - Odcinek 9

Krzysztof próbuje odzyskać zaufanie żony. Agnieszka wciąż ma do niego żal. By odreagować sytuację, postanawia dobrze się zabawić w towarzystwie koleżanki Julii, Leny. Adam znajduje sobie nowe zajęcie i realizuje się jako trener drużyny piłkarskiej. Julia wciąż boleje nad faktem, że nie może mieć dzieci. By zapomnieć o problemach, zaczyna uczęszczać na zajęcia w amatorskim teatrze. Iza odkrywa, że jest w ciąży. W przeciwieństwie do Piotra nie cieszy jej ta sytuacja. Dziecko poważnie komplikuje jej plany zawodowe.
Usta Usta online - Odcinek 10

Usta Usta online - Odcinek 10

Adam i Julia uczęszczają na zajęcia przygotowujące zastępczych rodziców do adopcji. Przypadkowo spotykają na ulicy Beatę Motyl - szkolną miłość Dawidzkiego. Panie odnoszą się do siebie przyjacielsko i nawiązują znajomość. Agnieszka zaczyna nadużywać alkoholu. Kryzys w małżeństwie Kornatowskich się pogłębia. Tymczasem opiekunka ich dziecka, Oksana, dostaje propozycje pracy w klubie nocnym. Iza zaprasza Piotrka do restauracji. Chce powiedzieć mu, że przyjęła ofertę pracy w Nowym Jorku. Mężczyzna nie jest zachwycony, gdy o tym słyszy.
Usta Usta online - Odcinek 11

Usta Usta online - Odcinek 11

Adam zaczyna się obawiać swojej przyjaciółki ze szkolnych lat. Zakochana w nim do szaleństwa Beata Motyl zaprzyjaźniła się z jego żoną, co może się źle skończyć. Julia nie wie ani o jego dawnym romansie, ani o nocy spędzonej z Beatą po wieczorze kawalerskim. Krzysztof walczy o odzyskanie żony. Tymczasem Agnieszka traci kontrolę nad ilością wypijanego alkoholu i robi się coraz swobodniejsza w kontaktach z mężczyznami. Piotrek mieszka sam po wyjeździe Izy. Odreagowuje koniec swojego małżeństwa podrywając kolejne dziewczyny. Nieoczekiwanie staje się też towarzyszem zabawy dla Agnieszki.
Usta Usta online - Odcinek 12

Usta Usta online - Odcinek 12

Nauczycielka Stasia mówi Kornatowskim, że zachowanie ich dziecka jest niepokojące. Agnieszka i Krzysztof zauważają, że prace plastyczne synka są wyjątkowo smutne. Matka Piotrka chce go wspierać po wyjeździe Izy. Ingeruje w życie jego i Krzysztofa, który zdaje się być zadowolony z tej sytuacji. Kobieta skrywa pewną tajemnicę. Adam i Julia otrzymują pozytywną decyzję w sprawie adopcji. Mogą zaopiekować się 8-letnią córką narkomanki. Doświadczona przez los dziewczynka jest bardzo nieufna względem nich.
Usta Usta online - Odcinek 1

Usta Usta online - Odcinek 1

Julia i Adam informują przyjaciół, że spodziewają się dziecka. Kiedy dowiadują się, że ciąża uniemożliwia im adopcję, postanawiają wnieść sprawę do sadu. Prawnik uprzedza ich, że szanse na wygranie są niewielkie. Agnieszka zgadza się na powrót męża do domu. Miejsce Krzysztofa w mieszkaniu Piotrka zajmuje Lena. Podczas wspólnego grilla Adam odkrywa, że Nowak się w niej podkochuje. Dziewczyna ma kłopoty finansowe. Piotrek wpada na pomysł, że mogłaby zostać jego trenerką osobistą. Na nudnym przyjęciu Agnieszka poznaje wydawcę, Marka. Proponuje on jej współpracę przy redakcji książki. Kornatowska surowo krytykuje opracowywane dzieło. Tymczasem okazuje się, że jego autorką jest żona Marka.
Usta Usta online - Odcinek 2

Usta Usta online - Odcinek 2

Julia leci do Nowego Jorku w odwiedziny do Izy. W tym czasie Adam korzysta ze swobody i organizuje w mieszkaniu imprezę. Przyjaciele grają całą noc w pokera i oddają się innym szaleństwom. Lena spotyka się z Kacprem, którego poznała na zajęciach fitness. Piotrek nie kryje zazdrości. W ramach wdzięczności za okazaną pomoc dziewczyna proponuje Nowakowi krótki kurs uwodzenia. Krzysztof kupuje Agnieszce na urodziny konia wyścigowego. Tymczasem jej relacje z Markiem są coraz bliższe. Pracując razem odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego.
Usta Usta online - Odcinek 3

Usta Usta online - Odcinek 3

Julia wraca z Nowego Jorku z wyraźnie powiększonym brzuchem. Adam rzuca się w wir przygotowań do narodzin potomka. Krzysztof ma na polecenie Ewy zredukować liczbę personelu w swojej firmie. Agnieszka przyjmuje propozycję pracy w wydawnictwie Marka. Mężczyzna uwodzi ją i zaprasza na popołudniowe spotkanie w hotelu. Lena i Piotrek są sobie coraz bliżsi. Dziewczyna obawia się, że nie pociąga Nowaka, tymczasem powodem jego oziębłości jest strach, że nie sprosta jej oczekiwaniom. Okazuje się też, że Lena będzie musiała wkrótce wyjechać z kraju.
Usta Usta online - Odcinek 4

Usta Usta online - Odcinek 4

Krzysztof, Agnieszka, Adam i Julia jadą do Chorwacji na ślub Leny i Piotrka. Kornatowska jest pozytywnie zaskoczona przemianą męża i waha się, czy od niego odejść. Na miejscu pojawia się jednak Marek, który nalega, by porzuciła Krzysztofa. Wszyscy goście są pod wrażeniem luksusowego apartamentu ojca panny młodej. On natomiast nie kryje zaskoczenia na wieść o ślubie i jest coraz bardziej wrogo nastawiony do przyszłego zięcia.
Usta Usta online - Odcinek 5

Usta Usta online - Odcinek 5

Piotr i Lena wracają do kraju. Mężczyzna przedstawia żonę swojej mamie. Kobieta postanawia zamieszkać z młodymi małżonkami. Lena jest przerażona. Tymczasem Adam i Julia po narodzinach dziecka boleśnie odczuwają brak intymności. Mały Leo śpi bowiem razem z nimi. Ta sytuacja szczególnie stresuje Adama, który czuje się zaniedbywany przez żonę. Ona jednak nie dostrzega problemu. Krzysztof i Agnieszka rozwodzą się. Ona znowu zaczyna spotykać się z Markiem, co wyjątkowo złości jej byłego męża.
Usta Usta online - Odcinek 6

Usta Usta online - Odcinek 6

Małżeństwo Dawidzkich przechodzi trudny okres. Adam w ramach redukcji etatów zostaje wyrzucony z pracy. Julia pozostaje w domu z małym Leonem, a jej nadopiekuńczość staje się nie do zniesienia. Konflikt między małżonkami osiąga punkt kulminacyjny podczas chrzcin dziecka. Matka Piotrka wraca do domu opieki. On i Lena próbują sobie ułożyć życie, jednak ich związek wzbudza podejrzenia urzędników emigracyjnych. Oksana zaprasza na drinka trenera pływania, Darka. Tymczasem z powodu romansu Agnieszki z Markiem Krzysztof postanawia przyjąć bardziej agresywną taktykę rozwodową.
Usta Usta online - Odcinek 7

Usta Usta online - Odcinek 7

Julia wraca do pracy, a bezrobotny Adam zajmuje się synkiem. Jego frustracja sięga apogeum, gdy żona dostaje propozycję wyjazdu służbowego do Mediolanu w towarzystwie przystojnego klienta. Po rozmowie z urzędnikami Piotrek ma coraz więcej wątpliwości co do powodów, dla których Lena za niego wyszła. Znajduje niepokojące pliki w jej komputerze. Krzysztof unieważnia karty kredytowe Agnieszki i wydziela jej pieniądze na życie. Romansująca z Markiem żona odpłaca mu pięknym za nadobne. Tymczasem między Krzysztofem a prawniczką Alex zaczyna rodzić się uczucie.
Usta Usta online - Odcinek 8

Usta Usta online - Odcinek 8

Dawidzcy są zmuszeni się wyprowadzić z mieszkania, które dotychczas wynajmowali. Stają przed dylematem, czy kupić własne. Niespodziewanie odwiedza ich Marian - tajemniczy ojciec Adama. Między mężczyznami dochodzi do konfliktu. Krzysztof nie może się skontaktować ze swoją prawniczką. W końcu przychodzi do jej biura, by prosić o wybaczenie. Lena i Piotrek próbują ratować swój związek po tym, jak dziewczyna wyznała prawdziwy powód wyjścia za mąż. Kryzys okazuje się głębszy niż przypuszczali. Oksana staje się coraz bardziej troskliwa w stosunku do Darka. Tymczasem on wraz z Leną oraz znajomymi z fitness klubu wyjeżdżają służbowo. Dzień pracy wieńczy ostra impreza.
Usta Usta online - Odcinek 9

Usta Usta online - Odcinek 9

Marian chce przekonać Adama, by pożyczył od niego pieniądze i wziął udział w aukcji ich starego mieszkania. Julia nie jest tym zachwycona. Wkrótce dochodzi do tragedii. Kobieta ginie w wypadku. Piotrka odwiedza była żona z ich synkiem. Nowak cieszy się ze spotkania z Adasiem, jednak trudno mu przeboleć widok Izy w zaawansowanej ciąży. Dramat Adama zbliża do siebie Krzysztofa i Agnieszkę. Uczucia Alex zostają wystawione na próbę. Relacje Oksany i Darka są coraz bliższe. Dziewczyna nie wie o łóżkowej przygodzie chłopaka z Leną.
Usta Usta online - Odcinek 10

Usta Usta online - Odcinek 10

Adam wciąż nie przyjmuje do wiadomości faktu, że Julia nie żyje. Znajomi próbują nawiązać z nim kontakt, jednak on ich odtrąca. W obliczu śmierci bliskiej osoby wszyscy przyjaciele muszą podjąć decyzję o swojej przyszłości. Agnieszka przez przypadek dowiaduje się, że mężczyzna, z którym Lena miała przelotny romans, to Darek - narzeczony Oksany. Zastanawia się, czy zachować tę informację dla siebie.
Serial Usta Usta jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia obycz.. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2010 roku. Serial Usta Usta kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Usta Usta miała miejsce w 2010-03-06. Usta Usta zapewni nam około 45 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.20. W obsadzie "Usta Usta" zobaczymy między innymi takie postaci jak Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska, Anna Mucha, Karolina Gorczyca, Magdalena Różczka, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Usta Usta to Ustawka, Usta do ust, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Usta Usta online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Usta Usta online" czy "Usta Usta online" lub "Usta Usta zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.