Warrior cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Warrior" miał premierę w dniu: 2018-10-08

Gdzie obejrzeć serial Warrior online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Warrior (2018)

Trapiony poczuciem winy weteran wojenny łączy siły z wdową po najlepszym przyjacielu, aby rozpracować groźny gang kopenhaskich motocyklistów.

Infomacje o Warrior (2018)

Rok produkcji:

2018 2021-10-20 08:11:30

Ocena:

5.80 / 10
5.80 0 10 10

Jako: Bets

Jakob Oftebro

Jako: Peter

Jako: Peter

Marco Ilsø

Jako: Mads

Jako: Mads

Danica Ćurčić

Jako: Louise

Jako: Louise

Nicolas Bro

Jako: Dzikus

Jako: Dzikus

Kasper Leisner

Jako: Henrik

Jako: Henrik

Søren Malling

Jako: Finn

Jako: Finn

Jako: Søs

Lars Ranthe

Jako: Tom

Jako: Tom

Jako: Czerwony

Thomas Greve

scenografia
scenografia

Peter Bose

produkcja
produkcja
produkcja
reżyser
scenariusz
zdjęcia
montaż
montaż

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Warrior online - Pogrzeb

Warrior online - Pogrzeb

Mąż kopenhaskiej policjantki Louise ginie na wojnie. Teraz kobieta prosi CC, jego przyjaciela i dowódcę, aby pomógł jej zebrać informacje o szefie brutalnego gangu.
Warrior online - Próba

Warrior online - Próba

Louise próbuje ustalić, kto zaatakował Andersa. Tymczasem CC odwiedza klub i przenika do kręgu ostro imprezujących najbliższych przyjaciół Toma.
Warrior online - Wojna

Warrior online - Wojna

Status CC w klubie ulega zmianie. Ahmed dopada Louise po pracy. W miarę jak zbliża się moment dobicia targu z Włochami, robi się coraz bardziej nerwowo.
Warrior online - Przesłuchanie

Warrior online - Przesłuchanie

Po ciężkiej nocy CC zabiera rannego Toma w bezpieczne miejsce. Tymczasem Louise zastanawia się nad całą misją, a Wilki wypowiadają wojnę Ahmedowi.
Warrior online - Kret

Warrior online - Kret

CC robi wszystko, by zatrzeć po sobie ślady, gdy Tom wzywa wszystkich do klubu w celu znalezienia zdrajcy. Louise przeszukuje miasto w poszukiwaniu Ahmeda.
Warrior online - Ostateczna rozgrywka

Warrior online - Ostateczna rozgrywka

CC ucieka z Tomem i podejmuje ostatnią próbę znalezienia rozwiązania. Louise sprzeciwia się rozkazom i rozpoczyna szaloną samotną misję.
Serial Warrior jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Kryminał. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2018 roku. Premiera serialu Warrior miała miejsce w 2018-10-08. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.80. W obsadzie "Warrior" zobaczymy między innymi takie postaci jak Katrine Greis-Rosenthal, Jakob Oftebro, Marco Ilsø, Danica Ćurčić, Nicolas Bro, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Warrior to Warrior Nun, Warrior Savitri, Warrior, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Warrior online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Warrior online" czy "Warrior online" lub "Warrior zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.