Wierny ogrodnik(2005)

Film "Wierny ogrodnik" miał premierę w dniu: 2005-08-31

Jak obejrzeć film Wierny ogrodnik?

Gdzie obejrzeć film Wierny ogrodnik online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Wierny ogrodnik online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Wierny ogrodnik - opis filmu

Żona Justina, która chciała zdemaskować przestępstwa koncernu farmaceutycznego w Afryce, zostaje zamordowana. Mężczyzna chce ją pomścić.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2005 2020-01-16 23:36:24

Budżet:

96 250 000 zł

Ocena:

7.50 / 10
7.50 0 10 786

Czas trwania:

2 godziny 9 min.

Bill Nighy

Jako: Sir Bernard Pellegrin

Jako: Sir Bernard Pellegrin

Rachel Weisz

Jako: Tessa Quayle

Jako: Tessa Quayle

Juliet Aubrey

Jako: Gloria Woodrow

Jako: Gloria Woodrow

Ralph Fiennes

Jako: Justin Quayle

Jako: Justin Quayle

Danny Huston

Jako: Sandy Woodrow

Jako: Sandy Woodrow

Hubert Koundé

Jako: Dr Arnold Bluhm

Jako: Dr Arnold Bluhm

Jako: Ham

Pernilla August

Jako: Laura

Jako: Laura

Teresa Harder

Jako: Sekretarka Birgit

Jako: Sekretarka Birgit

Donald Sumpter

Jako: Tim Donohue

Jako: Tim Donohue

dźwięk
produkcja

Chris Lowe

scenografia
scenografia
dźwięk
dźwięk
reżyser
produkcja

Jeff Abberley

produkcja
produkcja
produkcja

John le Carré

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
Film Wierny ogrodnik jest produkcją skategoryzowaną jako Melodramat Thriller. Produkcja ta powstała w 2005 roku. Film Wierny ogrodnik kręcono między innymi w takich państwach jak USA Wielka Brytania Niemcy Chiny . Premiera filmu Wierny ogrodnik miała miejsce w 2005-08-31. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 96 250 000 zł. Wierny ogrodnik zapewni nam około 2 godziny 9 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.50. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Bill Nighy, Rachel Weisz, Juliet Aubrey, Ralph Fiennes, Danny Huston, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Wierny ogrodnik to Dwóch papieży, 492: Imię mordercy, Silniejszy niż świat – historia José Aldo, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Silniejszy niż świat – historia José Aldo online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Silniejszy niż świat – historia José Aldo online" czy "cały film Silniejszy niż świat – historia José Aldo vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.