Witamy w Mooseport(2004)

Film "Witamy w Mooseport" miał premierę w dniu: 2004-02-24

Jak obejrzeć film Witamy w Mooseport?

Gdzie obejrzeć film Witamy w Mooseport online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Witamy w Mooseport online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Witamy w Mooseport - opis filmu

Obraz opowiada o byłym prezydencie USA, który planuje na stare lata osiedlić się w małym miasteczku na Wschodnim Wybrzeżu. Tam postanawia kandydować na urząd burmistrza. Jego rywalem jest właściciel sklepu z narzędziami. Kiedy okazuje się, że sklepikarz cieszy się wielką popularnością u mieszkańców, przesądzającą właściwie o wyniku wyborów, dla byłego prezydenta jest już za późno by się wycofać.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2004 2020-01-16 23:32:38

Produkcja:

Budżet:

115 500 000 zł

Ocena:

5.40 / 10
5.40 0 10 90

Czas trwania:

1 godzina 50 min.

Gene Hackman

Jako: Monroe Cole

Jako: Monroe Cole

Christine Baranski

Jako: Charlotte Cole

Jako: Charlotte Cole

Deborah Grover

Jako: Pasażerka na lotnisku

Jako: Pasażerka na lotnisku

Rip Torn

Jako: Bert Langdon

Jako: Bert Langdon

Denis Akiyama

Jako: Izuki Nami

Jako: Izuki Nami

Marcia Gay Harden

Jako: Grace Sutherland

Jako: Grace Sutherland

Ray Romano

Jako: Handy Harrison

Jako: Handy Harrison

Maura Tierney

Jako: Sally Mannis

Jako: Sally Mannis

Ennis Esmer

Jako: Pasażer

Jako: Pasażer

Natalie Brown

Jako: Laurie Smith

Jako: Laurie Smith

dźwięk

Tom Schulman

scenariusz
produkcja
scenariusz
produkcja

Marc Frydman

produkcja
produkcja
produkcja
dźwięk
montaż
dźwięk
reżyser
muzyka

Basil Iwanyk

produkcja
produkcja
Film Witamy w Mooseport jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia rom.. Produkcja ta powstała w 2004 roku. Film Witamy w Mooseport kręcono między innymi w takich państwach jak USA Niemcy . Premiera filmu Witamy w Mooseport miała miejsce w 2004-02-24. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 115 500 000 zł. Witamy w Mooseport zapewni nam około 1 godzina 50 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Gene Hackman, Christine Baranski, Deborah Grover, Rip Torn, Denis Akiyama, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Witamy w Mooseport to Witamy w Trouilly!, Witamy w Willits, Witamy na Hawajach, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Witamy na Hawajach online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Witamy na Hawajach online" czy "cały film Witamy na Hawajach vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.