Wojna domowa cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Wojna domowa" miał premierę w dniu: 1965-10-24

Gdzie obejrzeć serial Wojna domowa online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Wojna domowa (1965)

Anula i Paweł są nastolatkami mieszkającymi w jednym bloku. Ich opiekunowie przyjaźnią się ze sobą, lecz mają całkowicie inne podejście do wychowywania swoich podopiecznych.

Infomacje o Wojna domowa (1965)

Rok produkcji:

1965 2020-11-21 12:49:48

Ocena:

7.60 / 10
7.60 0 10 2870

Czas trwania:

40 min.

Irena Kwiatkowska

Jako: Zofia Jankowska

Jako: Zofia Jankowska

Andrzej Szczepkowski

Jako: Henryk Kamiński

Jako: Henryk Kamiński

Alina Janowska

Jako: Irena Kamińska

Jako: Irena Kamińska

Jarema Stępowski

Jako: Nieznajomy pytający o suchy chleb dla konia

Jako: Nieznajomy pytający o suchy chleb dla konia

Krzysztof Janczar

Jako: Paweł Jankowski

Jako: Paweł Jankowski

Kazimierz Rudzki

Jako: Kazimierz Jankowski

Jako: Kazimierz Jankowski

Elżbieta Góralczyk

Jako: Anula Góralczyk

Jako: Anula Góralczyk

Anna Jaraczówna

Jako: Sąsiadka Jaworska

Jako: Sąsiadka Jaworska

Beata Tyszkiewicz

materiały archiwalne
materiały archiwalne

Jerzy Gruza

reżyser
reżyser
scenariusz
zdjęcia
zdjęcia
montaż
scenografia
kostiumy

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Wojna domowa online - Ciężkie jest życie

Wojna domowa online - Ciężkie jest życie

Serial opowiada o perypetiach dwóch rodzin mieszkających w tym samym bloku. Państwo Jankowscy mają nastoletniego syna Pawła, ich sąsiedzi Kamińscy opiekują się siostrzenicą pani domu, Anulą. Mniejsze i większe nieporozumienia między młodzieżą a dorosłymi, problemy w szkole, w domu i w pracy są przedstawione z ciepłym, ale niepozbawionym ironii humorem... Paweł Jankowski zwierza się pani Irenie - sąsiadce z tej samej klatki - że marzy o karierze aktorskiej, jednak ojciec stanowczo się temu sprzeciwia. Chłopak na własną rękę próbuje dostać się do telewizji, lecz jego kandydatura odpada. Wówczas tata czuje się dotknięty i sam prosi, by powierzono synowi jakąś rolę.
Wojna domowa online - Bilet za fryzjera

Wojna domowa online - Bilet za fryzjera

Pomimo wielu próśb, a nawet gróźb rodziców Paweł nadal nie ma zamiaru obciąć włosów. Dzięki swojej fryzurze chłopak bowiem upodabnia się do swoich idoli - grupy The Beatles. Zafascynowany muzyką marzy, by pójść na występ swojej ulubionej piosenkarki, Simony Grabczyk. Za tę przyjemność gotów jest zapłacić najwyższą cenę. Chcąc wyłudzić od ojca pieniądze na bilet, decyduje się nawet na wizytę u fryzjera.
Wojna domowa online - Wywiadówka

Wojna domowa online - Wywiadówka

Pani Irena Kamińska, sąsiadka Jankowskich, w zastępstwie chorej matki Pawła zgadza się pójść na wywiadówkę chłopaka. Przejęta rolą, przegląda zawartość swojej szafy, by wybrać najodpowiedniejszy strój. Nie może uwierzyć własnym oczom, kiedy w szkolnej ławie spostrzega swoją sympatię z lat młodości, Felka Siekierskiego. Tymczasem wchodzi profesor i informuje rodziców, że ich dzieci zachowują się skandalicznie. Uczniowie wyrzucili z drugiego piętra dwie umywalki i nikt się nie przyznał do winy. Dyrekcja nałożyła więc na wszystkich rodziców obowiązek pokrycia szkód. Po zebraniu pani Irena i jej przyjaciel wybierają się do kawiarni, by odświeżyć dawne wspomnienia. Felek pomaga też pani Irenie obliczyć, jak procentowo wyglądają oceny Pawła. Dyskutując przy lampce wina o wspólnych przygodach, nie zauważają, jak szybko upłynął im czas. Tymczasem Jankowscy nerwowo oczekują na powrót Kamińskiej. Po kilku godzinach podchmielona Irena staje w drzwiach ich mieszkania. Przekazuje matce Pawła oceny w postaci średniej arytmetycznej. Pani Jankowska jest zrozpaczona fatalnymi wynikami. Okazuje się jednak, że indywidualne oceny Pawła nie są takie złe.
Wojna domowa online - Pierwszy dzień

Wojna domowa online - Pierwszy dzień

W mieszkaniu pani Ireny i jej męża pojawia się Anula - siostrzenica pani domu. W związku z rozwodem rodziców dziewczyna zatrzyma się tutaj na dłuższy czas. Okazuje się, że będzie chodziła do tej samej szkoły, co Paweł. Chłopak z przyjemnością nawiązuje znajomość z nową, atrakcyjną koleżanką.
Wojna domowa online - Dwója z azymutu

Wojna domowa online - Dwója z azymutu

Anula dostaje dwóję z terenoznawstwa. Zniechęcona do życia i świata, udaje się do Pawła na "jam session". Pani Jankowska, nie chcąc przeszkadzać młodym, wybiera się z wizytą do wujostwa Anuli.
Wojna domowa online - Trójka klasowa

Wojna domowa online - Trójka klasowa

Władze szkolne wydają zarządzenie zabraniające młodzieży przebywać wieczorem na ulicy bez opieki dorosłych. W związku z tym rodzice tworzą trzyosobowe zespoły, które odprowadzają pociechy do domu.
Wojna domowa online - Polski joga

Wojna domowa online - Polski joga

Uczniowie muszą zbierać makulaturę do szkoły. Anuli nie udaje się zgromadzić wymaganych 7 kg. Prosi Pawła, aby dołożył jej coś z własnej paczki. Ten dokłada książkę o jodze.
Wojna domowa online - Wizyta starszej pani

Wojna domowa online - Wizyta starszej pani

Do państwa Jankowskich przyjeżdża z dłuższą wizytą matka pana Kazimierza, osoba apodyktyczna, pouczająca wszystkich i nieznosząca sprzeciwu.
Wojna domowa online - Dzień matki

Wojna domowa online - Dzień matki

Pan Kazimierz i Paweł organizują Dzień Matki. Budzi ich warkot samochodu Nowaka, który zabiera swoją matkę na cudowną przejażdżkę z atrakcjami. Jankowscy nie chcą być gorsi. Zakazują pani Zofii wstawać z łóżka, a sami postanawiają przygotować wyrafinowane śniadanie. Pani Zofia leży w łóżku i z niepokojem wychwytuje odgłosy dochodzące z kuchni. Pan Kazimierz pilnuje, aby wszystko szło wedle planu dnia, który przygotowali z synem. Jednocześnie u sąsiadów poranek przebiega w wielkiej nieświadomości. Wujostwo oświeca dopiero Anula, która mobilizuje Henryka do wysłania kartki mamie. Idą na pocztę i piszą rymowane wierszyki, pomagają również mężczyźnie ułożyć wierszyk dla jego mamy. Po powrocie Irena - jako matka zastępcza - zostaje przymuszona w ramach święta do nałożenia maseczki relaksacyjnej marki Herbapol. U Jankowskich kataklizm. Paweł z ojcem zmuszają panią Zofię do kąpieli. Pani Jankowska godzi się, acz niechętnie. W tym czasie mężczyźni sprzątają w kuchni po śniadaniu i zalewają sąsiadów z powodu przekręcenia się kurka w kuchennym zlewie. Zofia nie wytrzymuje samotności, postanawia się zbuntować i podejrzeć bieg wydarzeń. Wychodzi z łazienki i doznaje szoku. Do domu Jankowskich wkracza ekipa hydraulików - demolują mieszkanie w poszukiwaniu usterki. Aby uniknąć podobnej demolki, Kamińscy uciekają z domu. Po długim, pełnym wrażeń dniu wraca z przejażdżki Nowak z matką. Zosia z żalem obserwuje ten powrót. Zazdrości matce Nowaka, że miała przyjemny, bezstresowy Dzień Matki. Cała zazdrość jej jednak przechodzi, kiedy dostrzega, że samochód Nowaka dojeżdża pod blok.... pchany przez matkę.
Wojna domowa online - Zagraniczny gość

Wojna domowa online - Zagraniczny gość

Przyjeżdża z Anglii kuzyn Jankowskich, rówieśnik Pawła, który spędza z nim ferie w Zakopanem. Opuszcza Polskę zachwycony wszystkim, co widział i przeżył, mimo iż wyjeżdża ze złamana ręką i nogą.
Wojna domowa online - Co każdy chłopiec wiedzieć powinien

Wojna domowa online - Co każdy chłopiec wiedzieć powinien

Paweł myje się i elegancko ubiera. Wzbudza to zaniepokojenie pani Jankowskiej. Paweł wyjaśnia, że po prostu jest umówiony. Pani Zofia przeszukuje kieszenie marynarki Pawła i znajduje zdjęcie dziewczyny, z którą jej syn się umówił. Postanawia go śledzić. Idzie za synem do parku, chowając się za drzewami. Demaskuje ją strażnik miejski, robiąc jej awanturę za deptanie trawników. Paweł nie przyznaje się do matki. Zofia obawia się, że rychło zostanie babcią. Prosi pana Kazimierza, by porozmawiał z synem o "tych sprawach". Proponuje mężowi, aby zaczął od samoedukacji seksualnej. Pan Kazimierz po nieudanej próbie męskiej rozmowy z Pawłem idzie do księgarni po literaturę naukową. Swym zakłopotaniem powoduje zainteresowanie wszystkich klientów w księgarni. Pan Kazimierz zaczytuje się w książkach, które kupił. Pani Jankowska uważa jednak, że to lektury nie dla dzieci - wybiera tylko jedną cienką broszurę dla Pawła i drugą dla Anuli. Pan Kazimierz ma wręczyć Pawłowi uświadamiającą lekturę, bardzo to przeżywa. Pani Jankowska idzie do Ireny z lekturą dla Anuli. Sąsiadki wspominają swoją nastoletność. Anula, słysząc ich rozmowę, przedstawia im, jak wygląda współczesne tzw. chodzenie. W telewizji leci film "Pierwszy dzień wolności", w którym jedna scena jest wielce niedpowiednia dla młodzieży. Paweł chce obejrzeć film, ale ojciec kategorycznie mu zakazuje. Irena za to pozwala Anuli obejrzeć film. Wyjaśnia sąsiadce, że Henryk dyskretnie pilnuje siostrzenicy. Anula jest zrozpaczona, że telewizor musiał się zepsuć na najlepszej scenie. Pani Zofia nałogowo szpieguje syna (przez co ma stałe kłopoty ze strażnikami zieleni miejskiej). Pokazuje mężowi zbiór zdobytych przez nią zdjęć dziewczyn Pawła. Kazimierz rozmarza się rozpustnie, zazdroszcząc młodzieży swobody seksualnej, ale na wszelki wypadek ojciec zakłada Pawłowi książeczkę mieszkaniową.
Wojna domowa online - Monolog wewnętrzny

Wojna domowa online - Monolog wewnętrzny

Rodzice Pawła wychodzą na imieniny do cioci Jadwigi.Paweł nie chce iść. Ojciec za karę każe synowi zostać w domu, a by kara była surowsza, rekwiruje aparat telefoniczny, zamykając go w szafie. Każe też Pawłowi zastanowić się nad własnym życiem. Paweł rozpoczyna długotrwały monolog "zewnętrzny", słyszy w głowie rodzicielskie nakazy i zakazy. Przemyślenia Pawła są na tyle bolesne, że szuka pociechy w alkoholu i papierosach, które znajduje w biurku ojca. Dokonuje też aktu relaksacji w kąpieli z dużą ilością piany. Pianę kąpielową uzyskuje, używając drogiego zagranicznego olejku swojej mamy. Na koniec zajada smutki serem z musztardą. Załamany i zmęczony rozmyślaniami Paweł zasypia. Rodzice wracają z przyjęcia u cioci. Zastają w domu bałagan z wyraźnymi oznakami połamania przez syna zakazów (otwarta lodówka, zachlapana łazienka, wyciągnięty koniak - co prawda nie naruszony, drzwi pomazane hasłami, które pomagały Pawłowi zastanawiać się nad sobą, otwarta paczka papierosów). Paweł budząc się, czyni sobie wyrzut, że nie zdążył przed powrotem rodziców pozacierać śladów swoich rozmyślań. Za to rodzice konstatują, że pokolenie Pawła w ogóle nad niczym się nie zastanawia.
Wojna domowa online - Młode talenty

Wojna domowa online - Młode talenty

Zespół muzyczno-wokalny, w którym występuje Paweł, bierze udział w festiwalu młodych talentów. Nie zdobył, co prawda, pierwszego miejsca, ale występ bardzo się wszystkim podobał.
Wojna domowa online - Nowy nabytek

Wojna domowa online - Nowy nabytek

Paweł znajduje w gazecie ogłoszenie kogoś, kto odda za darmo pudla z rodowodem. Ojciec nie chce słyszeć o psie, ale Pawłowi i Anuli udaje się namówić panią Irenę, by odpowiedziała na anons.
Wojna domowa online - Siła wyobraźni

Wojna domowa online - Siła wyobraźni

Paweł przeżywa głębokie rozterki. Ma poważne wątpliwości, czy naprawdę jest synem swoich rodziców. Próbuje to ustalić na podstawie grup krwi.
Serial Wojna domowa jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia. Produkcja ta powstała w 1965 roku. Premiera serialu Wojna domowa miała miejsce w 1965-10-24. Wojna domowa cały serial zapewni nam około 40 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.60. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Alina Janowska, Jarema Stępowski, Krzysztof Janczar, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Wojna domowa to Wojna o jutro, Wojna z dziadkiem, Wojna Anny, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Wojna domowa online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Wojna domowa online" czy "Wojna domowa cały serial" lub "Wojna domowa zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.