Wszyscy moi przyjaciele nie żyją cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" miał premierę w dniu: 2020-12-28

Gdzie obejrzeć film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją (2020)

Impreza sylwestrowa grupy młodych ludzi szybko przeradza się w wielki dramat, podczas którego kończą się nadzieje na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw.

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - recenzja filmu

Czy uważacie, że to Wasz sylwester był nieudany? To zobaczcie "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"

28 grudnia swoją premierę w znanym serwisie streamingowym miał film "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Jest to historia grupy młodych dorosłych, którzy bawią się na imprezie sylwestrowej. Ciąg nieprzewidywanych wydarzeń, doprowadzi do zaskakującego, iście krwistego finału. Wiadomo, młodzi, chętni, wyzwoleni (bardziej lub mniej) seksualnie. Mają swoje problemy Szukają swojej drogi w życiu, wpadają w nałogi, a myślą rzadko kiedy głową. Do pewnego momentu produkcja to takie polskie "American Pie". Od śmierci jednego z bohaterów (to nie będzie spojler, wiadomo to już po tytule) twórcy jednak popuszczają wodze fantazji i estetyka kina klasy B (trochę kojarzy się Tarantino oraz Rodriguez: "Gridnhouse: Death Proof " oraz "Planet Terror", ale to zdecydowanie nie ta liga) wchodzi na maksa. Za dużo tu jednak podpatrzonych kliszy z innych filmów, a za mało wciągającej historii. Znacznie lepiej byłoby, gdyby początek zdradzał mniej szczegółów. Film reżyserował debiutant Jan Belcl. Na ekranie możemy zobaczyć Julie Wieniawe-Narkiewicz ("W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Kobiety mafii") oraz Mateusza Więcławka, Monikę Krzywkowską, Aleksandrę Pisule oraz Nikodema Rozbickiego. Ni to dramat, ni to slayer, ni to czarna komedia.  Jeśli twórcy poszliby jedną z tych dróg (najlepszym wyborem mogła by być czarna komedia) to mogło by wyjść coś lepszego. A tak jak mówi Inspektor (w tej roli Adama Woronowicz) "coś poszło nie tak". Jeśli ktoś szuka czegoś w tym stylu to ostatnio Samara Weaving grywała w filmach o podobnym klimacie: "Opiekunka", "Opiekunka: Demoniczna królowa" oraz "Zabawa w pochowanego" (oczywiście wszystkie pozycje do zobaczenie online). A co do filmu  "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", to oglądacie na własną odpowiedzialność.

Autor: Wojtek Mika

Infomacje o Wszyscy moi przyjaciele nie żyją (2020)

Rok produkcji:

2020 2020-12-31 11:59:34

Ocena:

4.90 / 10
4.90 0 10 2

Czas trwania:

1 godzina 36 min.

Aleksandra Pisula

Jako: Oliwia

Jako: Oliwia

Jako: Filip

Paulina Gałązka

Jako: Jolanta

Jako: Jolanta

Jako: Anastazja

Jako: Jezus

Adam Woronowicz

Jako: Kwaśniewski

Jako: Kwaśniewski

Michał Meyer

Jako: Grzegorz

Jako: Grzegorz

Jako: Gloria

Nikodem Rozbicki

Jako: Paweł

Jako: Paweł

Adam Bobik

Jako: Pizza Boy

Jako: Pizza Boy

Leszek Bodzak

produkcja
produkcja
zdjęcia
muzyka

Mela Melak

scenografia
scenografia

Mitja Okorn

produkcja
produkcja
produkcja
dźwięk
dźwięk

Jan Belcl

reżyser
reżyser

Kalina Lach

kostiumy
kostiumy

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją jest produkcją skategoryzowaną jako Czarna komedia. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Premiera filmu Wszyscy moi przyjaciele nie żyją miała miejsce w 2020-12-28. Wszyscy moi przyjaciele nie żyją cały film zapewni nam około 1 godzina 36 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 4.90. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Aleksandra Pisula, Mateusz Więcławek, Paulina Gałązka, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Bartłomiej Firlet, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Wszyscy moi przyjaciele nie żyją to Wszyscy mówią o Jamiem, Wszyscy święci New Jersey, Wszyscy wiedzą, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Wszyscy moi przyjaciele nie żyją online" czy "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją cały film" lub "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.