Wyprawa do dżungli
Wyprawa do dżungli - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Wyprawa do dżungli(2020)

Premiera filmu "Wyprawa do dżungli" odbędzie się w dniu: 2020-07-22

Jak obejrzeć film Wyprawa do dżungli?

Gdzie obejrzeć film Wyprawa do dżungli online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Wyprawa do dżungli online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Wyprawa do dżungli - opis filmu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wyprawa do dżungli. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2020 2020-03-03 19:52:34

Produkcja:

Ocena:

0.00 / 10
0.00 0 10 5319

Dwayne Johnson

Jako: Frank

Jako: Frank

Emily Blunt

Jako: Lily Houghton

Jako: Lily Houghton

Paul Giamatti

Jako: Paul Giamatti

Jako: Paul Giamatti

Édgar Ramírez

Jako: Édgar Ramírez

Jako: Édgar Ramírez

Jesse Plemons

Jako: Jesse Plemons

Jako: Jesse Plemons

Andy Nyman

Jako: Sir James Hobbs-Coddington

Jako: Sir James Hobbs-Coddington

Jack Whitehall

Jako: McGregor Houghton

Jako: McGregor Houghton

Quim Gutiérrez

Jako: Quim Gutiérrez

Jako: Quim Gutiérrez

produkcja
reżyser

Dean Wolcott

scenografia
scenografia

John Requa

scenariusz
scenariusz

Dany Garcia

produkcja
produkcja

Michael Green

scenariusz
scenariusz
produkcja

Hiram Garcia

produkcja
produkcja

Glenn Ficarra

scenariusz
scenariusz
Film Wyprawa do dżungli jest produkcją skategoryzowaną jako Fantasy Przygodowy. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Film Wyprawa do dżungli kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Wyprawa do dżungli miała miejsce w 2020-07-22. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 0.00. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Dwayne Johnson, Emily Blunt, Paul Giamatti, Édgar Ramírez, Jesse Plemons, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Wyprawa do dżungli to Wyprawa Magellana, Wyprawa z dziadkiem, Wyprawa w nieznane z Edem Staffordem, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Wyprawa w nieznane z Edem Staffordem online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Wyprawa w nieznane z Edem Staffordem online" czy "cały serial Wyprawa w nieznane z Edem Staffordem vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.