Wysyp żywych trupów(2004)

Film "Wysyp żywych trupów" miał premierę w dniu: 2004-04-09

Jak obejrzeć film Wysyp żywych trupów?

Gdzie obejrzeć film Wysyp żywych trupów online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Wysyp żywych trupów online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Wysyp żywych trupów - opis filmu

Trzydziestoletni Shaun jest życiowym nieudacznikiem, którego rzuca dziewczyna. Kiedy jego miasto zostaje opanowane przez zombie, mężczyzna postanawia udowodnić wszystkim, że potrafi zmienić się na lepsze.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2004 2020-01-16 23:32:34

Budżet:

15 400 000 zł

Ocena:

6.70 / 10
6.70 0 10 5097

Czas trwania:

1 godzina 39 min.

Bill Nighy

Jako: Philip

Jako: Philip

Rafe Spall

Jako: Noel

Jako: Noel

Simon Pegg

Jako: Shaun

Jako: Shaun

Martin Freeman

Jako: Declan

Jako: Declan

Tamsin Greig

Jako: Maggie

Jako: Maggie

Jako:

Kate Ashfield

Jako: Liz

Jako: Liz

Julia Davis

Jako: Reporterka wiadmości

Jako: Reporterka wiadmości

Nick Frost

Jako: Ed

Jako: Ed

Lucy Davis

Jako: Dianne

Jako: Dianne

Simon Pegg

scenariusz
scenariusz

Edgar Wright

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
produkcja

James Wilson

produkcja
produkcja

Nira Park

produkcja
produkcja

Eric Fellner

produkcja
produkcja

Alison Owen

produkcja
produkcja

Tim Bevan

produkcja
produkcja
montaż
zdjęcia
Film Wysyp żywych trupów jest produkcją skategoryzowaną jako Horror Komedia. Produkcja ta powstała w 2004 roku. Film Wysyp żywych trupów kręcono między innymi w takich państwach jak Wielka Brytania Francja . Premiera filmu Wysyp żywych trupów miała miejsce w 2004-04-09. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 15 400 000 zł. Wysyp żywych trupów zapewni nam około 1 godzina 39 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.70. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Bill Nighy, Rafe Spall, Simon Pegg, Martin Freeman, Tamsin Greig, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Wysyp żywych trupów to Baby Driver, Ant-Man, Przygody Tintina, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Przygody Tintina online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Przygody Tintina online" czy "cały film Przygody Tintina vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.