Wyznania płatnego mordercy

Wyznania płatnego mordercy(2001)

Film "Wyznania płatnego mordercy" miał premierę w dniu: 2001-03-01

Jak obejrzeć film Wyznania płatnego mordercy?

Gdzie obejrzeć film Wyznania płatnego mordercy online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Wyznania płatnego mordercy online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Wyznania płatnego mordercy - opis filmu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wyznania płatnego mordercy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2001 2020-01-16 23:11:39

Produkcja:

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 12

Czas trwania:

43 min.

Richard Lounello

Jako: Oficer McDonald

Jako: Oficer McDonald

Mark Musto

Jako: Bruno Lattini

Jako: Bruno Lattini

Rocco Fazzolari

Jako: Hitman mafii

Jako: Hitman mafii

reżyser

Mead Hunt

zdjęcia
zdjęcia
zdjęcia

Gaby Monet

produkcja
produkcja

Nellie Medina

produkcja
produkcja

Jesse Sweet

produkcja
produkcja
Film Wyznania płatnego mordercy jest produkcją skategoryzowaną jako Dokumentalny. Produkcja ta powstała w 2001 roku. Film Wyznania płatnego mordercy kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Wyznania płatnego mordercy miała miejsce w 2001-03-01. Wyznania płatnego mordercy zapewni nam około 43 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Richard Kuklinski, Richard Lounello, Mark Musto, Rocco Fazzolari, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Wyznania płatnego mordercy to Wyznania morderców, Wyznania mordercy, Wyznania zakupoholiczki, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Wyznania zakupoholiczki online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Wyznania zakupoholiczki online" czy "cały film Wyznania zakupoholiczki vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.