Zakładnik(2002)

Film "Zakładnik" miał premierę w dniu: 2002-06-28

Jak obejrzeć film Zakładnik?

Gdzie obejrzeć film Zakładnik online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Zakładnik online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Zakładnik - opis filmu

W trakcie poszukiwań zaginionej nastolatki policyjny detektyw trafia do domu pełnego kryminalistów, gdzie zostaje uwięziony. Pilnuje go piękna, lecz przebiegła Erin.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2002 2020-01-16 23:21:54

Produkcja:

Budżet:

46 200 000 zł

Ocena:

6.00 / 10
6.00 0 10 88

Czas trwania:

1 godzina 43 min.

Samuel L. Jackson

Jako: Jack Friar

Jako: Jack Friar

Milla Jovovich

Jako: Erin

Jako: Erin

Shawn Roberts

Jako: Przechodzień

Jako: Przechodzień

Emily VanCamp

Jako: Connie

Jako: Connie

Jako: Tyrone

Joss Ackland

Jako: Pan Quarre

Jako: Pan Quarre

Grace Zabriskie

Jako: Pani Quarre

Jako: Pani Quarre

Doug Hutchison

Jako: Hoop

Jako: Hoop

John Sanford Moore

Jako: Meteorolog

Jako: Meteorolog

Larry Day

Jako: Celnik

Jako: Celnik

reżyser

Dashiell Hammett

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza

Steve Barancik

scenariusz
scenariusz
scenariusz
zdjęcia
muzyka
montaż
scenografia

Alain Clouatre

scenografia
scenografia
scenografia
Film Zakładnik jest produkcją skategoryzowaną jako Kryminał Thriller. Produkcja ta powstała w 2002 roku. Film Zakładnik kręcono między innymi w takich państwach jak USA Niemcy . Premiera filmu Zakładnik miała miejsce w 2002-06-28. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 46 200 000 zł. Zakładnik zapewni nam około 1 godzina 43 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.00. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Samuel L. Jackson, Milla Jovovich, Shawn Roberts, Emily VanCamp, Stellan Skarsgård, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Zakładnik to Krew i wino, Zostawić Las Vegas, Kłopoty z facetami, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Kłopoty z facetami online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Kłopoty z facetami online" czy "cały film Kłopoty z facetami vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.