Zatrute pióro(2000)

Film "Zatrute pióro" miał premierę w dniu: 2000-11-22

Jak obejrzeć film Zatrute pióro?

Gdzie obejrzeć film Zatrute pióro online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Zatrute pióro online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Zatrute pióro - opis filmu

Markiz de Sade trafia do zakładu dla obłąkanych. Próbuje obejść zakaz publikowania, potajemnie wysyłając wydawcom swoje rękopisy.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2000 2020-01-16 23:11:57

Budżet:

51 975 000 zł

Ocena:

7.60 / 10
7.60 0 10 278

Czas trwania:

2 godziny 4 min.

Joaquin Phoenix

Jako: Coulmier

Jako: Coulmier

Kate Winslet

Jako: Madeleine Le Clerc

Jako: Madeleine Le Clerc

Michael Caine

Jako: Doktor Royer-Collard

Jako: Doktor Royer-Collard

Amelia Warner

Jako: Simone

Jako: Simone

Stephen Marcus

Jako: Bouchon

Jako: Bouchon

Geoffrey Rush

Jako: Markiz de Sade

Jako: Markiz de Sade

Pauline McLynn

Jako: Mademoiselle Clairwill

Jako: Mademoiselle Clairwill

Patrick Malahide

Jako: Delbene

Jako: Delbene

Stephen Moyer

Jako: Prouix

Jako: Prouix

Elizabeth Berrington

Jako: Charlotte

Jako: Charlotte

Des McAnuff

produkcja
produkcja
montaż

Jill Quertier

scenografia
scenografia

Mark Huffam

produkcja
produkcja
produkcja
dźwięk
kostiumy

Steven Lawrence

scenografia
scenografia
reżyser

Doug Wright

scenariusz
scenariusz
Film Zatrute pióro jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Kostiumowy. Produkcja ta powstała w 2000 roku. Film Zatrute pióro kręcono między innymi w takich państwach jak USA Wielka Brytania Niemcy . Premiera filmu Zatrute pióro miała miejsce w 2000-11-22. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 51 975 000 zł. Zatrute pióro zapewni nam około 2 godziny 4 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.60. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Joaquin Phoenix, Kate Winslet, Michael Caine, Amelia Warner, Stephen Marcus, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Zatrute pióro to Wschodzące słońce, Henry i June, Indiana Jones i ostatnia krucjata, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Indiana Jones i ostatnia krucjata online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Indiana Jones i ostatnia krucjata online" czy "cały film Indiana Jones i ostatnia krucjata vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.