Zbrodnie rodzinne
Zbrodnie rodzinne - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.

Sprawdź legendę Zbrodnie rodzinne(2020)

Crímenes de familia(2020)

Film "Zbrodnie rodzinne" miał premierę w dniu: 2020-08-20

Jak oglądać film Zbrodnie rodzinne?

Tylko aktywni użytkownicy portalu mają dostęp do sekcji "jak oglądać" z linkami! Zarejestruj się! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Zbrodnie rodzinne - opis filmu

Zdesperowana, zdezorientowana Alicia jest gotowa na wszystko, aby ochronić przed więzieniem swojego syna oskarżonego o usiłowanie zabójstwa byłej żony.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2020 2020-09-05 01:01:16

Produkcja:

Ocena:

6.10 / 10
6.10 0 10 61

Czas trwania:

1 godzina 39 min.

Cecilia Roth

Jako: Alicia

Jako: Alicia

Sofía Gala

Jako: Marcela

Jako: Marcela

Miguel Ángel Solá

Jako: Ignacio

Jako: Ignacio

Benjamín Amadeo

Jako: Daniel

Jako: Daniel

Sebastián Schindel

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz

Pablo Del Teso

scenariusz
scenariusz
zdjęcia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Zbrodnie rodzinne jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Kryminał Thriller. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Film Zbrodnie rodzinne kręcono między innymi w takich państwach jak Argentyna . Premiera filmu Zbrodnie rodzinne miała miejsce w 2020-08-20. Zbrodnie rodzinne zapewni nam około 1 godzina 39 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.10. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Cecilia Roth, Sofía Gala, Miguel Ángel Solá, Benjamín Amadeo, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Zbrodnie rodzinne to Zbrodnie niewinności, Zbrodnie namiętności: Śmierć ukochanych, Zbrodnie namiętności, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Zbrodnie namiętności online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Zbrodnie namiętności online" czy "cały film Zbrodnie namiętności vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.