Zmiennicy cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Zmiennicy" miał premierę w dniu: 1987-10-17

Gdzie obejrzeć serial Zmiennicy online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Zmiennicy (1986)

Młoda dziewczyna w przebraniu mężczyzny zatrudnia się jako kierowca w Miejskim Przedsiębiorstwie Taksówkowym. Tylko w ten sposób otrzymuje taksówkę i ze swoim zmiennikiem jeździ po Warszawie. Obserwacja życia zza szyb "taryfy" wygląda czasem śmiesznie, czasem groteskowo, a niekiedy tragikomicznie.

Infomacje o Zmiennicy (1986)

Rok produkcji:

1986 2021-06-12 06:40:41

Ocena:

7.50 / 10
7.50 0 10 5

Czas trwania:

58 min.

Adam Ferency

Jako: Milicjant Borkowski

Jako: Milicjant Borkowski

Zdzisław Wardejn

Jako: Reżyser Waldemar Barewicz

Jako: Reżyser Waldemar Barewicz

Irena Kwiatkowska

Jako: Maria Piórecka, matka Kasi

Jako: Maria Piórecka, matka Kasi

Artur Barciś

Jako: Wiesio Ceglarek, syn właściciela stacji benzynowej

Jako: Wiesio Ceglarek, syn właściciela stacji benzynowej

Wojciech Pokora

Jako: Antoni Kłusek, Prezes klubu sportowego "Ogniwo"

Jako: Antoni Kłusek, Prezes klubu sportowego "Ogniwo"

Marek Siudym

Jako: Taksówkarz Stefan Parzydlak

Jako: Taksówkarz Stefan Parzydlak

Jerzy Przybylski

Jako: Hans Gonschorek, wspólnik Kłuska

Jako: Hans Gonschorek, wspólnik Kłuska

Bronisław Pawlik

Jako: Taksówkarz Stanisław Lesiak

Jako: Taksówkarz Stanisław Lesiak

Mieczysław Hryniewicz

Jako: Jacek Żytkiewicz

Jako: Jacek Żytkiewicz

Aleksander Trąbczyński

Jako: Mroczek, redaktor z tv

Jako: Mroczek, redaktor z tv

reżyser
dźwięk
scenariusz
zdjęcia
montaż

Ewa Kowalska

scenografia
scenografia
scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Zmiennicy online - Ceny umowne

Zmiennicy online - Ceny umowne

Jacek i pan Stanisław jeżdżą na zmianę starą taksówką, którą kierownictwo WPT ma im niedługo wymienić na nową. Tymczasem studiujący w Warszawie Taj, Krashan Bhamaradżanga, ma kłopoty ze swoimi wierzycielami. Na lotnisku spotyka się z prezesem Kłuskiem, który daje mu adres, gdzie znajdzie ludzi gotowych mu pomóc. Natomiast strażak Zenon Kuśmider nielegalnie sprzedaje stacjom paliw benzynę, którą kupił od kolejarzy. Czerpie z tego spore zyski.
Zmiennicy online - Ostatni kurs

Zmiennicy online - Ostatni kurs

Po powrocie z ostatniego kursu Stanisław zabiera się do naprawy swojej zdezelowanej taksówki. Na auto spada posąg myszy, który urwał się spod lecącego helikoptera. Pechowy dzień ma również prezes Michalik. Gdy wychodzi z domu na spotkanie z kochanką, wpada do wykopu kanalizacyjnego. Obaj panowie trafiają do tego samego szpitala. Żona Michalika, córka partyjnego działacza, załatwia mężowi najlepszą opiekę. Dochodzi jednak do niefortunnej zamiany dokumentów pacjentów, w wyniku której pielęgniarki mylą Michalika ze Stanisławem.
Zmiennicy online - Dziewczyna do bicia

Zmiennicy online - Dziewczyna do bicia

Kasia zaczyna mieć dość swojej niewdzięcznej pracy. Przez kilka godzin dziennie musi znosić uciążliwe towarzystwo żony prezesa Koniuszki, a do jej obowiązków należy jeszcze odbieranie ze szkoły ich niegrzecznego syna. Podczas grzybobrania, w którym bierze udział kilkanaście osób z firmy, wszyscy upijają się. Piórecka nie wytrzymuje i porzuca pracę. Tymczasem przebywający w szpitalu pan Stanisław i prezes Michalik zaprzyjaźniają się. Krashan zostaje przemytnikiem. Przywozi do Polski całą torbę kiełbasy nafaszerowanej narkotykami.
Zmiennicy online - Typowa logika damsko-męska

Zmiennicy online - Typowa logika damsko-męska

Prezes Koniuszko składa Kasi nietypową propozycję. Namawia ją, by upodobniła się do jego syna i zdała za niego egzamin na prawo jazdy. Dziewczyna początkowo zgadza się, lecz po krótkim czasie wycofuje się z realizacji planu. Wykorzystuje jednak pomysł prezesa - przebiera się i z dokumentami Mariana Koniuszki dostaje angaż w WPT, skąd wcześniej odesłano ją z kwitkiem. Powodem była jej płeć. Niebawem zostaje zmiennikiem Jacka.
Zmiennicy online - Safari

Zmiennicy online - Safari

Kasia przebrana za chłopaka rozpoczyna pracę w MPT. Dziewczyna szybko przekonuje się, że udawanie Mariana Koniuszki nie jest wcale takie łatwe. Tym razem wraz z Jackiem wiezie znanego aktora Rawicza do Krakowa. Pasażer musi dotrzeć na miejsce punktualnie, ponieważ ma wystąpić w emitowanym na żywo spektaklu Teatru Telewizji.
Zmiennicy online - Prasa szczególnej troski

Zmiennicy online - Prasa szczególnej troski

Tytułowa "prasa szczególnej troski" to tygodnik, który masowo wykupują ludzie prezesa Kluska. W paczkach z gazetami ukrywają narkotyki i wysyłają do Niemiec, do prezesa Gonschorka. Z radości, że kolejna dostawa dotarła na miejsce, Klusek spędza wieczór z prostytutką Mariolą. Zostaje przez nią kompletnie okradziony i nie ma czym zapłacić Kasi za kurs. Kasia wozi młode małżeństwo, które musi pilnie zrobić zakupy, by wykorzystać kredyt dla młodych małżeństw. W sklepach nie ma jednak ani pralek, ani lodówek czy odkurzaczy, zdesperowani małżonkowie kupują więc komplet do kawy na pięćdziesiąt osób.
Zmiennicy online - Warszawski łącznik

Zmiennicy online - Warszawski łącznik

Wśród pasażerów samolotu z Bangkoku, którzy czekają na odprawę celną, znajduje się Krashan z towarem. Ponieważ tego dnia jest wzmożona kontrola, nawiązuje kontakt ze strażakiem Kuśmidrem.
Zmiennicy online - Fartowny dzień

Zmiennicy online - Fartowny dzień

Podczas pogoni za expressem Krashan wyciąga broń. Korzystając z jego nieuwagi Jacek ucieka. Krashan i Kuśmider jadą dalej, ale wkrótce zostają ujęci przez milicję. Nie wiadomo jednak, co zrobili z pieniędzmi. Taksówką jeździ teraz Kasia. Wiezie panią Koniuszkową, a później zapomina zabrać z wozu swój prawdziwy dowód. Jacek znajduje w skrytce dokumenty i odwozi do jej domu. Zostaje przyjęty przez jej rodziców jako kandydat na męża i umawia się z Kasią na randkę. Żeby spotkanie mogło dojść do skutku, Kasia prosi Mariana Koniuszkę, by jeździł za nią całą niedzielę.
Zmiennicy online - Podróż sentymentalna

Zmiennicy online - Podróż sentymentalna

Do Warszawy przyjeżdża z Berlina Gonschorek, ażeby osobiście dopilnować Kluska i kulejących ostatnio interesów narkotykowych. Tymczasem Kasia, która niedawno poznała Jacka i pragnie go odwiedzic w Zatorach, na swoje miejsce w taxi 1313 wprowadza na chwilowe zastępstwo prawdziwego Mariana Koniuszkę, syna swojego poprzedniego chlebodawcy, Jacek nie wie oczywiście, że dziewczyna i jego zmiennik w taxi, to ta sama osoba. Przedstawia Kasi swojego gospodarza Mastalerza oraz poprzedniego właściciela Zator. Na drugi dzień dowiaduje się, że jego zmiennik Marian popełnił podczas swoich kursów szereg wykroczeń drogowych. Tymczasem ze szpitala powraca pierwszy zmiennik Jacka - Stanisław. Awansowany w WTP nie wraca jednak za kółko. Taksówkę w dalszym ciągu prowadzą na zmianę Jacek i Kasia w męskim przebraniu.
Zmiennicy online - Krzyk ciszy

Zmiennicy online - Krzyk ciszy

Dowiedziawszy się o śmierci znanego powieściopisarza Jana Oborniaka, redaktor naczelny wydawnictwa "Opoka" Samelko i pani redaktor Lusia zamierzają jak najszybciej wydać jego ostatnie dzieło "Krzyk ciszy". Okazuje się jednak, że rękopis zaginął. Redaktor Lusia udaje się na poszukiwania, korzysta z usług taxi nr 1313. Lusia i Kasia przebrana jak zwykle za Mariana, docierają do rodzinnego domu autora. Lecz tu ich perypetie się nie kończą.
Zmiennicy online - Antycypacja

Zmiennicy online - Antycypacja

Klusek i Gonschorek usiłują namówić Jacka do złożenia fałszywych zeznań w sądzie w sprawie o porwanie taxi 1313. Kasia jako Marian Koniuszko bierze udział w ryzykownej mistyfikacji, próbując pomóc przyjaciołom w rozwiązaniu ich problemów mieszkaniowych. Tymczasem redaktor Lusia i awangardowy pisarz Oborniak, którzy odtworzyli zaginioną powieść, stają wobec nowych i niespodziewanych okoliczności związanych ze "zmartwychwstaniem" autora.
Zmiennicy online - Obywatel Monte Christo

Zmiennicy online - Obywatel Monte Christo

Znany reżyser Barewicz otrzymuje wiadomość, że na festiwalu filmowym w Berlinie Zachodnim przyznano mu Grand Prix i nagrodę rzeczową w postaci mercedesa. Natychmiast wyrusza na przejście graniczne po odbiór samochodu, taksówką o numerze bocznym 1313. Jednak niepewny swych umiejętności kierowcy, o pomoc w przyprowadzeniu wozu prosi zawodowców, Kasię i Jacka. W drodze powrotnej okazuje się, że wspomniany mercedes jest ruiną powleczoną lakierem. Barewicz przysięga, że odnajdzie sprawcę złośliwego żartu. Tymczasem w Warszawie do tzw. pustostanu w wieżowcu włamuje się złodziej o pseudonimie Ksywa. Gdy pochłonięty jest swoją "robotą", zjawia się komisja lokalowa. Po spisaniu i wyniesieniu dobytku opieczętowuje lokal i poleca natychmiast zamurować wejście. Ksywa pozostaje w środku.
Zmiennicy online - Spotkania z Temidą

Zmiennicy online - Spotkania z Temidą

Przed sądem stają oskarżeni o porwanie taksówki strażak Kuśmider i Krashan. Sprawa narkotyków jest niejasna, oskarżeni łżą jak z nut, a świadkowie plączą się w zeznaniach. W efekcie Kuśmider i Krashan otrzymują wyrok w zawieszeniu. Krashan melduje się u Kłuska, a ten każe mu odzyskać pieniądze. Przed sądem staje także Marian Koniuszko, czyli Kasia, od której prostytutka Mariola domaga się alimentów. Kasia udowadnia, że jest kobietą i sprawa zostaje zamknięta. Ale opiekun Marioli nie rezygnuje ze znalezienia ojca i w końcu wybiera prezesa Kłuska.
Zmiennicy online - Pocałuj mnie Kasiu

Zmiennicy online - Pocałuj mnie Kasiu

Do taksówki 1313, którą prowadzi Kasia, wsiada Krashan. Chce wydobyć z fotela kierowcy ukryte tam dolary. Dziewczyna podejrzewa go o napad. Wywiązuje się bójka, z której zwycięsko wychodzi Kasia. Jacek już dawno podejrzewa Mariana K., że ten coś przed nim ukrywa. Po historii z napadem zaczyna śledzić swojego zmiennika. I wreszcie poznaje prawdę. Na taxi 1313 poluje też Kuśmider, chcąc dobrać się do pieniędzy, co skutecznie udaremnia Jacek. Kuśmider staje przed sądem. Kasia i Jacek, słysząc o pustostanie, w którym straszy, wpadają na pomysł, jak zdobyć mieszkanie w wieżowcu dla siebie.
Zmiennicy online - Nasz najdroższy

Zmiennicy online - Nasz najdroższy

Dzięki znajomości pana Stasia z Michalikiem Kasia i Jacek otrzymują przydział na mieszkanie, w którym straszy. Przy okazji uwalniają uwięzionego w nim złodzieja. Muszą jednak wpłacić prawie półtora miliona złotych, a są bez grosza. Zmiennicy otrzymują też w firmie nowy samochód, stary idzie na licytację. Czwarta część wylicytowanej sumy przypada taksówkarzom-użytkownikom wozu. Ponieważ Krashan zaszył w fotelu 100 tys. dolarów, do przetargu stają gangi Kłuska-Gonschorka i Kuśmidra. Zamiast spodziewanych 700 tys. samochód zostaje sprzedany za 10 mln. To oznacza, że Kasia i Jacek otrzymają 2,5 mln, czyli - jest to koniec ich kłopotów. Ale to jeszcze nie wszystko. Kasia przeniosła stare fotele do nowej taksówki. Nadal ma tuż za plecami 100 tys. dolarów.
Serial Zmiennicy jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 1986 roku. Premiera serialu Zmiennicy miała miejsce w 1987-10-17. Zmiennicy zapewni nam około 58 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.50. W obsadzie "Zmiennicy" zobaczymy między innymi takie postaci jak Adam Ferency, Zdzisław Wardejn, Irena Kwiatkowska, Artur Barciś, Wojciech Pokora, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Zmiennicy to Alternatywy 4, Miś, Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Zmiennicy online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Zmiennicy online" czy "Zmiennicy online" lub "Zmiennicy zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.