Zranione serca(1999)

Film "Zranione serca" miał premierę w dniu: 1999-07-31

Jak obejrzeć film Zranione serca?

Gdzie obejrzeć film Zranione serca online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Zranione serca online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Zranione serca - opis filmu

Aftab (Ajay Devgan) zerwał kontakty ze swoją matką, nie może więc zidentyfikować swojego ojca - nie wie nawet gdzie on się znajduje. Kiedy Mariam dowiaduje się, że Ramakant Pandit umiera, prosi Aftaba, by towarzyszył jej przy spotkaniu umierającego. Po drodze tłumaczy Aftabowi, że Ramakant jest jego ojcem. Aftab jest zły, ale jego złość mija kiedy spotyka pokornego Ramakanta, który jest gotów dotknąć nawet stóp Aftaba, by ten mu przebaczył. Aftab obejmuje go, a krótko potem ojciec umiera w jego ramionach. Aftab chce spotkać swojego brata przyrodniego Dhananjay Pandita "Jaia" (Saif Ali Khan), który jest obrażony na swoją macochę i przyrodniego brata, nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Obydwaj bracia zamieszkali w osobnych domach, mając nadzieję, że już nigdy nie spotkają się nawzajem. Jai powraca do swej żony Ragini (Namrata Shirodkar) i do rosnących problemów finansowych, Aftab do romansowania z piękną Ruksaną (Manisha Koirala). Pewnego dnia Jai odbiera telefon od Aftaba, który prosi go o spotkanie. Rozgniewany Jai idzie spotkać się z bratem. Ten mówi mu, że nieznani ludzie porwali jego matkę i tylko jego zaangażowanie może ją uratować. Czy Jai zgodzi się uratować życie kobiety, którą kochał jej ojciec?

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1999 2020-01-16 23:06:41

Produkcja:

Ocena:

6.70 / 10
6.70 0 10 7

Czas trwania:

2 godziny 35 min.

Manisha Koirala

Jako: Rukhsana

Jako: Rukhsana

Ajay Devgn

Jako: Aftab

Jako: Aftab

Simran

Jako:

Jako:

Harish Khanna

Jako: Mustafa

Jako: Mustafa

Saif Ali Khan

Jako: Dhananjay Pandit

Jako: Dhananjay Pandit

Jako:

Namrata Shirodkar

Jako: Ragini

Jako: Ragini

Govind Namdeo

Jako: Vaikunth

Jako: Vaikunth

Jako:

Rajeev Verma

Jako: Sędzia Nariman Saurabh

Jako: Sędzia Nariman Saurabh

reżyser

Sanjay Chel

scenariusz
scenariusz

Anjum Rajabali

scenariusz
materiały do scenariusza
scenariusz
materiały do scenariusza
produkcja
produkcja

Firoz Bagban

produkcja
produkcja
produkcja
Film Zranione serca jest produkcją skategoryzowaną jako Romans Thriller. Produkcja ta powstała w 1999 roku. Film Zranione serca kręcono między innymi w takich państwach jak Indie . Premiera filmu Zranione serca miała miejsce w 1999-07-31. Zranione serca zapewni nam około 2 godziny 35 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.70. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Manisha Koirala, Ajay Devgn, Simran, Harish Khanna, Saif Ali Khan, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Zranione serca online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Zranione serca online" czy "cały film Zranione serca vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.