Zwierzak(2001)

Film "Zwierzak" miał premierę w dniu: 2001-06-01

Jak obejrzeć film Zwierzak?

Gdzie obejrzeć film Zwierzak online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Zwierzak online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Zwierzak - opis filmu

Gdy Marvin ulega wypadkowi samochodowemu, szalony naukowiec przeszczepia mu organy różnych zwierząt. Wkrótce mężczyzna odkrywa u siebie nadludzkie zdolności.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2001 2020-01-16 23:17:09

Produkcja:

Budżet:

84 700 000 zł

Ocena:

5.50 / 10
5.50 0 10 646

Czas trwania:

1 godzina 24 min.

Adam Sandler

Jako: Miastowy

Jako: Miastowy

Noel Gugliemi

Jako: Przywódca gangu

Jako: Przywódca gangu

Jako: Sisk

Rob Schneider

Jako: Marvin

Jako: Marvin

Edward Asner

Jako: Szef Wilson

Jako: Szef Wilson

Brianna Brown

Jako: Brittany

Jako: Brittany

Harry Dean Stanton

Jako: Myśliwy

Jako: Myśliwy

Scott Wilson

Jako: Burmistrz

Jako: Burmistrz

Guy Torry

Jako: Miles

Jako: Miles

Colleen Haskell

Jako: Rianna

Jako: Rianna

Adam Sandler

produkcja
produkcja

Rob Schneider

scenariusz
produkcja
scenariusz
produkcja
produkcja
produkcja
produkcja
montaż

Elmo Weber

dźwięk
dźwięk
dźwięk
zdjęcia
scenografia
Film Zwierzak jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia Przygodowy. Produkcja ta powstała w 2001 roku. Film Zwierzak kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Zwierzak miała miejsce w 2001-06-01. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 84 700 000 zł. Zwierzak zapewni nam około 1 godzina 24 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.50. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Adam Sandler, Noel Gugliemi, John C. McGinley, Rob Schneider, Edward Asner, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Zwierzak to Udając gliniarzy, Pożyczony narzeczony, Dziewczyna z sąsiedztwa, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Dziewczyna z sąsiedztwa online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Dziewczyna z sąsiedztwa online" czy "cały film Dziewczyna z sąsiedztwa vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.