Polecane filmy i seriale online dla Ciebie

Film lub serial online to najlepsze rozwiązanie, kiedy nie mamy pomysłu na zagospodarowanie swojego wolnego czasu i poprawę humoru. Ich oglądanie sprawdza się idealnie zarówno podczas kameralnego spotkania z przyjaciółmi jak i wtedy, gdy chcemy w samotności odpocząć po ciężkim dniu. Czasem zniechęcamy się tym, że nie wiemy co obejrzeć. Wtedy najczęściej zamiast wyszukiwania konkretnych tytułów korzystamy z gotowych list dobrych filmów na wieczór proponowanych przez internautów. Wśród nich znajdują się najpopularniejsze komedie romantyczne, komiksowe ekranizacje, a także kultowe, polskie filmy. Nie może również zabraknąć miejsca dla największych światowych hitów kinowych i oscarowych produkcji. Na naszej liście znajdziesz ponadczasowe seriale i filmy warte obejrzenia, luźne komedie, które doprowadzają do łez i wielkie hollywoodzkie widowiska. Poznaj najciekawsze filmowe propozycje ostatnich lat i dowiedz się, gdzie obejrzeć je online. Gwarantujemy, że dzięki tej liście nie będziesz już nigdy długo zastanawiać się jaki film lub serial obejrzeć.

Najlepsze filmy i seriale polecane przez vodlife

Jumanji: Następny poziom

Film "Jumanji: Następny poziom" miał premierę w dniu: 2019-12-04

"Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w "Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie...

Zobacz więcej

Czarownica 2

Film "Czarownica 2" miał premierę w dniu: 2019-10-16

Aurora postanawia wyjść za mąż i zamieszkać w zamku przyszłego męża.

Zobacz więcej

Mayday

Janek, posiadający dwie żony, umiejętnie lawiruje pomiędzy nimi. Do czasu, gdy pojawią się kłopoty i powstanie zagrożenie, że cała sprawa się wyda.

Zobacz więcej

Głębia strachu

Film "Głębia strachu" miał premierę w dniu: 2020-01-08
11 kilometrów pod powierzchnią oceanu coś się zbudziło… Grupa badaczy dna morskiego musi walczyć o przetrwanie po trzęsieniu ziemi, które niszczy ich podwodne laboratorium.
Zobacz więcej

Jojo Rabbit

Film "Jojo Rabbit" miał premierę w dniu: 2019-10-18

Młody Niemiec Jojo, członek nazistowskiej organizacji dla młodzieży Jungvolk, pomaga żydówce. Jednocześnie próbuje pozostać nazistą.

Zobacz więcej

Sala samobójców. Hejter

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak...

Zobacz więcej

1917

Film "1917" miał premierę w dniu: 2019-12-10

Dwóch młodych żołnierzy - Schofield i Blake dostają rozkaz przedostania się za linie wroga, aby dostarczyć tajną wiadomość, która pozwoli brytyjskim żołnierzy uniknąć wpadnięcia w śmiertelną pułapkę.

Zobacz więcej

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Film "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" miał premierę w dniu: 2020-02-05

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na...

Zobacz więcej

Contagion - Epidemia strachu

Film "Contagion - Epidemia strachu" miał premierę w dniu: 2011-09-08

Nowy wirus roznoszący się drogą powietrzną zabija ludzi w kilka dni od zarażenia. Grupa uczonych pracuje nad znalezieniem antidotum.

Zobacz więcej

Nie czas umierać

Film "Nie czas umierać" miał premierę w dniu: 2020-04-02

Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

Zobacz więcej

Mulan

Film "Mulan" miał premierę w dniu: 2020-03-25

Kobieta o imieniu Hua Mulan przebrana za mężczyzna zaciąga się do cesarskiej armii, aby pomóc swojemu schorowanemu ojcu.

Zobacz więcej

Spisek przeciwko Ameryce

Serial "Spisek przeciwko Ameryce" miał premierę w dniu: 2020-03-16
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Spisek przeciwko Ameryce. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej