Polecane filmy i seriale online dla Ciebie

Film lub serial online to najlepsze rozwiązanie, kiedy nie mamy pomysłu na zagospodarowanie swojego wolnego czasu i poprawę humoru. Ich oglądanie sprawdza się idealnie zarówno podczas kameralnego spotkania z przyjaciółmi jak i wtedy, gdy chcemy w samotności odpocząć po ciężkim dniu. Czasem zniechęcamy się tym, że nie wiemy co obejrzeć. Wtedy najczęściej zamiast wyszukiwania konkretnych tytułów korzystamy z gotowych list dobrych filmów na wieczór proponowanych przez internautów. Wśród nich znajdują się najpopularniejsze komedie romantyczne, komiksowe ekranizacje, a także kultowe, polskie filmy. Nie może również zabraknąć miejsca dla największych światowych hitów kinowych i oscarowych produkcji. Na naszej liście znajdziesz ponadczasowe seriale i filmy warte obejrzenia, luźne komedie, które doprowadzają do łez i wielkie hollywoodzkie widowiska. Poznaj najciekawsze filmowe propozycje ostatnich lat i dowiedz się, gdzie obejrzeć je online. Gwarantujemy, że dzięki tej liście nie będziesz już nigdy długo zastanawiać się jaki film lub serial obejrzeć.

Najlepsze filmy i seriale polecane przez vodlife

Śmierć na Nilu

Film "Śmierć na Nilu" miał premierę w dniu: 2022-02-11

W czasie wakacji spędzanych nad Nilem, Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa młodej milionerki.

Zobacz więcej

Dzienna zmiana

Film "Dzienna zmiana" miał premierę w dniu: 2022-08-10

Jamie Foxx wciela się w rolę ojca, który ciężko pracuje, aby zapewnić swojej zdolnej córce dobry start w życiu. Czyszczenie basenów w San Fernando Valley to jednak tylko przykrywka dla znacznie bardziej dochodowego zajęcia, jakim jest polowanie na wampiry.

Zobacz więcej

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

Film "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" miał premierę w dniu: 2021-10-22

The French Dispatch prezentuje zbiór opowiadań z ostatniego numeru amerykańskiego magazynu opublikowanego w fikcyjnym francuskim mieście XX wieku.

Zobacz więcej

Gray Man

Film "Gray Man" miał premierę w dniu: 2022-07-14

Gray Man, były agent CIA który po odejściu ze służby zostaje mordercą na zlecenie. Mężczyzna wyrusza do Francji by chronić przyjaciela, sir Donalda Fitzroya. Ten znalazł się na celowniku Lloyda, dawnego partnera Courta z wywiadu i członka korporacji naftowej, który do sfinalizowania wielomiliardowej umowy potrzebuje głowy Fitzroya.

Zobacz więcej

Bullet Train

Film "Bullet Train" miał premierę w dniu: 2022-07-14

Pięcioro zabójców, znajdujących się w szybkim pociągu jadącym z Tokio do Morioki, odkrywa, że ich zlecenia są ze sobą wzajemnie powiązane. Powstaje pytanie, kto wyjdzie z pociągu żywy i co ich czeka na stacji końcowej.

Zobacz więcej

Venom 2: Carnage

Film "Venom 2: Carnage" miał premierę w dniu: 2021-09-30

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddiem Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia - Venomem. W drugiej części poznamy Carnage'a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela.

Zobacz więcej

Dom Gucci

Film "Dom Gucci" miał premierę w dniu: 2021-11-24

Fabuła rozgrywa się na przestrzeni trzech dekad; dotyczy ona znanego imperium mody i głośnego morderstwa Maurizia Gucciego, które zleciła jego zdradzona i rozgniewana kwotą alimentów żona: Patrizia Reggiani, nie bez powodu nazywana też Czarną Wdową.

Zobacz więcej

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" miał premierę w dniu: 2021-09-03

Wychowanek szkoły dla wyjątkowych dzieci musi wziąć udział w turnieju, w którym zmierzą się najwięksi mistrzowie sztuk walki. Na zwycięzcę czeka dziesięć pierścieni. 

Zobacz więcej

Nie!

Film "Nie!" miał premierę w dniu: 2022-07-20

Mieszkańcy wąwozu w środkowej Kalifornii stają się świadkami tajemniczego i mrożącego krew w żyłach zjawiska.

Zobacz więcej

Krudowie 2: Nowa era

Film "Krudowie 2: Nowa era" miał premierę w dniu: 2020-11-25

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina:...

Zobacz więcej

After 4. Bez siebie nie przetrwamy

Film "After 4. Bez siebie nie przetrwamy" miał premierę w dniu: 2022-08-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. After 4. Bez siebie nie przetrwamy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Morbius

Film "Morbius" miał premierę w dniu: 2022-03-30
Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba...
Zobacz więcej

Purpurowe serca

Film "Purpurowe serca" miał premierę w dniu: 2022-07-29
W tym romantycznym dramacie szukająca sławy piosenkarka Cassie (Sofia Carson) i były komandos z trudną przeszłością Luke (Nicholas Galitzine) decydują się na małżeństwo z rozsądku. Czy tragiczny splot zdarzeń sprawi, że zakochają się w sobie naprawdę?
Zobacz więcej

After. Ocal mnie

Film "After. Ocal mnie" miał premierę w dniu: 2021-09-01

Po tym jak Tessa podejmuje najważniejszą decyzję swojego życia wszystko się zmienia. Hardin poddaje w wątpliwość wszystko, o co tak walczyli.

Zobacz więcej

Blondynka

Film "Blondynka" miał premierę w dniu: 2017-07-26

Berlin, rok 1989, niedługo przed upadkiem Muru Berlińskiego i wprowadzeniem w życie nowego układu sił pomiędzy światowymi supermocarstwami. Jeśli przyjąć, że dla szpiega "normalką" jest życie wśród ludzi, którym ufać nie sposób, normalne funkcjonowanie w najzimniejszym z miast Zimnej Wojny jest rzeczą praktycznie niewykonalną. Lorraine Broughton (Charlize Theron), twarda jak...

Zobacz więcej

Obecność 3: Na rozkaz diabła

Film "Obecność 3: Na rozkaz diabła" miał premierę w dniu: 2021-06-11

Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.

Zobacz więcej