Polecane filmy i seriale online dla Ciebie

Film lub serial online to najlepsze rozwiązanie, kiedy nie mamy pomysłu na zagospodarowanie swojego wolnego czasu i poprawę humoru. Ich oglądanie sprawdza się idealnie zarówno podczas kameralnego spotkania z przyjaciółmi jak i wtedy, gdy chcemy w samotności odpocząć po ciężkim dniu. Czasem zniechęcamy się tym, że nie wiemy co obejrzeć. Wtedy najczęściej zamiast wyszukiwania konkretnych tytułów korzystamy z gotowych list dobrych filmów na wieczór proponowanych przez internautów. Wśród nich znajdują się najpopularniejsze komedie romantyczne, komiksowe ekranizacje, a także kultowe, polskie filmy. Nie może również zabraknąć miejsca dla największych światowych hitów kinowych i oscarowych produkcji. Na naszej liście znajdziesz ponadczasowe seriale i filmy warte obejrzenia, luźne komedie, które doprowadzają do łez i wielkie hollywoodzkie widowiska. Poznaj najciekawsze filmowe propozycje ostatnich lat i dowiedz się, gdzie obejrzeć je online. Gwarantujemy, że dzięki tej liście nie będziesz już nigdy długo zastanawiać się jaki film lub serial obejrzeć.

Najlepsze filmy i seriale polecane przez vodlife

Matrix Zmartwychwstania

Film "Matrix Zmartwychwstania" miał premierę w dniu: 2021-12-15

Podążaj za Neo, który prowadzi zwyczajne życie w San Francisco, gdzie jego terapeuta przepisuje mu niebieskie pigułki. Jednak Morfeusz oferuje mu czerwoną pigułkę i ponownie otwiera jego umysł na świat Matrix.

Zobacz więcej

Venom 2: Carnage

Film "Venom 2: Carnage" miał premierę w dniu: 2021-09-30

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddiem Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia - Venomem. W drugiej części poznamy Carnage'a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela.

Zobacz więcej

Nie czas umierać

Film "Nie czas umierać" miał premierę w dniu: 2021-10-08

Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

Zobacz więcej

After 2

Film "After 2" miał premierę w dniu: 2020-09-02

Aby zapomnieć o Hardinie, Tessa rzuca się w wir pracy. Chłopak nie zamierza się jednak poddać. 

Zobacz więcej

Gierek

Film "Gierek" miał premierę w dniu: 2022-01-21

Historia życia Edwarda Gierka, I sekretarza KC PZPR w latach 1970–1980.

Zobacz więcej

Furioza

Film "Furioza" miał premierę w dniu: 2021-10-18

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi...

Zobacz więcej

Dziewczyny z Dubaju

Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki.

Zobacz więcej

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" miał premierę w dniu: 2021-09-03

Wychowanek szkoły dla wyjątkowych dzieci musi wziąć udział w turnieju, w którym zmierzą się najwięksi mistrzowie sztuk walki. Na zwycięzcę czeka dziesięć pierścieni. 

Zobacz więcej

After. Ocal mnie

Film "After. Ocal mnie" miał premierę w dniu: 2021-09-01

Po tym jak Tessa podejmuje najważniejszą decyzję swojego życia wszystko się zmienia. Hardin poddaje w wątpliwość wszystko, o co tak walczyli.

Zobacz więcej

Licorice Pizza

Film "Licorice Pizza" miał premierę w dniu: 2021-12-31

Historia toczy się na początku lat siedemdziesiątych w dobie wolności, eklektycznej mody i rewolucyjnej muzyki. Ukazane z ogromną czułością i sentymentem do epoki, szczenięce zauroczenie dorastających w Los Angeles Alany i Gary’ego rozwija się na tle powstawania pierwszych filmowych mega produkcji w Fabryce Snów i wielkich przemian kulturowych czasu wolnej...

Zobacz więcej

Śmierć na Nilu

Film "Śmierć na Nilu" miał premierę w dniu: 2022-02-11

W czasie wakacji spędzanych nad Nilem, Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa młodej milionerki.

Zobacz więcej

Żeby nie było śladów

Film "Żeby nie było śladów" miał premierę w dniu: 2021-09-24

Zbrodnia, która poruszyła cały naród. Grzegorz Przemyk umiera na wskutek ciężkiego pobicia przez funkcjonariuszy milicji. Komunistyczny reżim usiłuje obarczyć winą pracowników pogotowia.

Zobacz więcej