Polecane filmy i seriale online dla Ciebie

Film lub serial online to najlepsze rozwiązanie, kiedy nie mamy pomysłu na zagospodarowanie swojego wolnego czasu i poprawę humoru. Ich oglądanie sprawdza się idealnie zarówno podczas kameralnego spotkania z przyjaciółmi jak i wtedy, gdy chcemy w samotności odpocząć po ciężkim dniu. Czasem zniechęcamy się tym, że nie wiemy co obejrzeć. Wtedy najczęściej zamiast wyszukiwania konkretnych tytułów korzystamy z gotowych list dobrych filmów na wieczór proponowanych przez internautów. Wśród nich znajdują się najpopularniejsze komedie romantyczne, komiksowe ekranizacje, a także kultowe, polskie filmy. Nie może również zabraknąć miejsca dla największych światowych hitów kinowych i oscarowych produkcji. Na naszej liście znajdziesz ponadczasowe seriale i filmy warte obejrzenia, luźne komedie, które doprowadzają do łez i wielkie hollywoodzkie widowiska. Poznaj najciekawsze filmowe propozycje ostatnich lat i dowiedz się, gdzie obejrzeć je online. Gwarantujemy, że dzięki tej liście nie będziesz już nigdy długo zastanawiać się jaki film lub serial obejrzeć.

Najlepsze filmy i seriale polecane przez vodlife

Twój Vincent

Film "Twój Vincent" miał premierę w dniu: 2017-06-22

Film opowiada wydarzeniach w rok po śmierci malarza Vincenta van Gogha (Robert Gulaczyk). Syn przyjaciela artysty Armand Roulin (Douglas Booth) wyrusza do malutkiej wioski Auvers aby dostarczyć list autorstwa van Gogha jego rodzinie. Docierając do kolejnych znajomych malarza odkrywa historie...

Zobacz więcej

Avengers: Wojna bez granic

Film "Avengers: Wojna bez granic" miał premierę w dniu: 2018-04-25

Potężny Thanos zbiera Kamienie Nieskończoności w celu narzucenia swojej woli wszystkim istnieniom we wszechświecie. Tylko drużyna superbohaterów znanych jako Avengers może go powstrzymać.

Zobacz więcej

After

Film "After" miał premierę w dniu: 2019-04-11

Tessa rozpoczyna wymarzone studia. Jej uporządkowany świat staje na głowie, kiedy poznaje buntowniczego Hardina.

Zobacz więcej

Sala samobójców. Hejter

Film "Sala samobójców. Hejter" miał premierę w dniu: 2020-03-05

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak...

Zobacz więcej

Czarna Wdowa

Premiera filmu "Czarna Wdowa" odbędzie się w dniu: 2021-07-09

Natasha Romanoff / Czarna Wdowa, po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zmuszona jest do walki ze złoczyńcą nazywanym Taskmaster.

Zobacz więcej

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Film "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" miał premierę w dniu: 2019-08-01

Stróż prawa Luke Hobbs i wyrzutek Deckard Shaw łączą swoje siły przeciwko cybernetycznie zmodyfikowanemu przestępcy zagrażającemu całej ludzkości.

Zobacz więcej

Szybcy i wściekli 7

Film "Szybcy i wściekli 7" miał premierę w dniu: 2015-04-01

Toretto i jego ekipa mierzą się z pałającym żądzą krwi najemnikiem Deckardem Shawem.

Zobacz więcej

The Falcon and the Winter Soldier

Serial "The Falcon and the Winter Soldier" miał premierę w dniu: 2021-03-19

Po wydarzeniach z „Avengers: Endgame” Sam Wilson / Falcon i Bucky Barnes / Winter Soldier łączą siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności - i ich cierpliwość.

Zobacz więcej

WandaVision

Serial "WandaVision" miał premierę w dniu: 2021-01-15

Wanda Maximoff i Vision - dwie supermocne istoty żyjące w idealnych warunkach życia na przedmieściach - zaczynają podejrzewać, że wszystko nie jest takie, jak się wydaje.

Zobacz więcej

Śmierć na Nilu

Premiera filmu "Śmierć na Nilu" odbędzie się w dniu: 2021-09-17

W czasie wakacji spędzanych nad Nilem, Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa młodej milionerki.

Zobacz więcej

After 2

Film "After 2" miał premierę w dniu: 2020-09-02

Aby zapomnieć o Hardinie, Tessa rzuca się w wir pracy. Chłopak nie zamierza się jednak poddać. 

Zobacz więcej

Misja Greyhound

Film "Misja Greyhound" miał premierę w dniu: 2020-07-10

Kapitan Ernest Krause otrzymuje misję przeprowadzenia alianckiego konwoju przez naszpikowany niemieckimi okrętami podwodnymi Atlantyk.

Zobacz więcej