Najnowsze filmy i seriale

Z roku na rok wzrasta liczba zaskakujących premier filmowych. Dynamiczny rozwój kultury i runku kinowego sprawia, że na naszą uwagę zasługują zarówno zagraniczne jak i polskie produkcje. Hollywoodzkie widowiska, filmowe adaptacje książek, historie oparte na faktach, a nawet musicale. Tego wszystkiego i o wiele więcej możemy się spodziewać na wielkich ekranach w najbliższym czasie. Entuzjaści horrorów i wszystkie dzieci, również znajdą dla siebie wiele ciekawych ekranizacji. Jeśli jednak nie przepadasz za przepełnionymi salami kinowymi, koniecznie sprawdź, gdzie obejrzeć polecane filmy i seriale online. Internetowe wypożyczalnie filmowe spotykają się z coraz większym uznaniem. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu i ciesz się najnowszymi dziełami wybitnych reżyserów. Na naszej stronie znajdziesz szeroki opis najbardziej wyczekiwanych premier filmowych i serialowych. Dowiesz się, gdzie zobaczyć oscarowe filmy i jakie sensacyjne seriale czekają na Ciebie w tym roku. Przeczytaj opis, obejrzyj zwiastun i zdecyduj, który film chciałbyś obejrzeć online.

Polecane premiery i zapowiedzi:

Obecność 3: Na rozkaz diabła

Premiera filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła" odbędzie się w dniu: 2021-06-02
Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.
Zobacz więcej

Szybcy i wściekli 9

Premiera filmu "Szybcy i wściekli 9" odbędzie się w dniu: 2021-05-26
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Szybcy i wściekli 9. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Cruella

Premiera filmu "Cruella" odbędzie się w dniu: 2021-05-26
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Cruella. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

John Wick: Chapter 4

Premiera filmu "John Wick: Chapter 4" odbędzie się w dniu: 2021-05-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. John Wick: Chapter 4. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Spirala: Nowy rozdział serii Piła

Premiera filmu "Spirala: Nowy rozdział serii Piła" odbędzie się w dniu: 2021-05-19
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Spirala: Nowy rozdział serii Piła. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Czarna Wdowa

Premiera filmu "Czarna Wdowa" odbędzie się w dniu: 2021-04-29

Natasha Romanoff / Czarna Wdowa, po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zmuszona jest do walki ze złoczyńcą nazywanym Taskmaster.

Zobacz więcej

Nikt

Premiera filmu "Nikt" odbędzie się w dniu: 2021-04-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nikt. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

The United States vs. Billie Holiday

Premiera filmu "The United States vs. Billie Holiday" odbędzie się w dniu: 2021-04-01
Holiday u szczytu kariery jest obiektem śledztwa Federalnego Biura Antynarkotykowego, które prowadzi agent, z którym łączy ją płomienny romans.
Zobacz więcej

Godzilla vs. Kong

Premiera filmu "Godzilla vs. Kong" odbędzie się w dniu: 2021-03-26

Kolejny epicki rozdział kinowego uniwersum potworów stawia przeciwko sobie dwie największe ikony w historii kinematografii - przerażającą Godzillę i potężnego King Konga

Zobacz więcej

Nomadland

Premiera filmu "Nomadland" odbędzie się w dniu: 2021-03-19

Kobieta po sześćdziesiątce wybiera wędrowne życie współczesnego nomady, po tym jak w wyniku recesji straciła swój dobytek.

Zobacz więcej

Správa

Premiera filmu "Správa" odbędzie się w dniu: 2021-03-19
Film opowiada historię dwóch słowackich Żydów. W trakcie trwania II Wojny Światowej trafiają oni do Auschwitz. Po długim planowaniu i z wielką pomocą współwięźniów udaje im się zbiec. Po przekroczeniu granicy ze Słowacją odnajdują organizację Czerwonego Krzyża. Tam opracowują raport o tym jakie katusze muszą znosić ludzie więzieni w tym...
Zobacz więcej

Rodzinka rządzi

Premiera filmu "Rodzinka rządzi" odbędzie się w dniu: 2021-03-18
Bracia Templeton - Tim i jego mały braciszek , Ted - stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego.
Zobacz więcej