Najnowsze filmy i seriale

Z roku na rok wzrasta liczba zaskakujących premier filmowych. Dynamiczny rozwój kultury i runku kinowego sprawia, że na naszą uwagę zasługują zarówno zagraniczne jak i polskie produkcje. Hollywoodzkie widowiska, filmowe adaptacje książek, historie oparte na faktach, a nawet musicale. Tego wszystkiego i o wiele więcej możemy się spodziewać na wielkich ekranach w najbliższym czasie. Entuzjaści horrorów i wszystkie dzieci, również znajdą dla siebie wiele ciekawych ekranizacji. Jeśli jednak nie przepadasz za przepełnionymi salami kinowymi, koniecznie sprawdź, gdzie obejrzeć polecane filmy i seriale online. Internetowe wypożyczalnie filmowe spotykają się z coraz większym uznaniem. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu i ciesz się najnowszymi dziełami wybitnych reżyserów. Na naszej stronie znajdziesz szeroki opis najbardziej wyczekiwanych premier filmowych i serialowych. Dowiesz się, gdzie zobaczyć oscarowe filmy i jakie sensacyjne seriale czekają na Ciebie w tym roku. Przeczytaj opis, obejrzyj zwiastun i zdecyduj, który film chciałbyś obejrzeć online.

Polecane premiery i zapowiedzi:

Ron Usterka

Premiera filmu "Ron Usterka" odbędzie się w dniu: 2021-10-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Ron Usterka. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

Premiera filmu "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" odbędzie się w dniu: 2021-10-22

The French Dispatch prezentuje zbiór opowiadań z ostatniego numeru amerykańskiego magazynu opublikowanego w fikcyjnym francuskim mieście XX wieku.

Zobacz więcej

Last Night in Soho

Premiera filmu "Last Night in Soho" odbędzie się w dniu: 2021-10-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Last Night in Soho. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Halloween zabija

Premiera filmu "Halloween zabija" odbędzie się w dniu: 2021-10-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Halloween zabija. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nie czas umierać

Premiera filmu "Nie czas umierać" odbędzie się w dniu: 2021-10-08

Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

Zobacz więcej

Escape Room 2

Premiera filmu "Escape Room 2" odbędzie się w dniu: 2021-10-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Escape Room 2. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Diuna

Premiera filmu "Diuna" odbędzie się w dniu: 2021-09-29
Diuna to pustynna planeta. To jedyne takie miejsce we wszechświecie, gdzie wydobywa się melanż - substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale pozwala również podróżować po całym uniwersum, a nawet w przyszłość. Na rozkaz imperatora Diuna, znana również pod nazwą Arrakis, zostaje oddana we władanie szlachetnemu rodowi Atrydów. By przejąć...
Zobacz więcej

Venom 2: Carnage

Premiera filmu "Venom 2: Carnage" odbędzie się w dniu: 2021-09-17

Sequel hitu kinowego: Venom

Zobacz więcej

Śmierć na Nilu

Premiera filmu "Śmierć na Nilu" odbędzie się w dniu: 2021-09-17

W czasie wakacji spędzanych nad Nilem, Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa młodej milionerki.

Zobacz więcej

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Premiera filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" odbędzie się w dniu: 2021-09-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Candyman

Premiera filmu "Candyman" odbędzie się w dniu: 2021-08-25
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Candyman. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

King's Man: Pierwsza misja

Premiera filmu "King's Man: Pierwsza misja" odbędzie się w dniu: 2021-08-20

Gdy najgorsi w historii tyrani i zbrodnicze umysły łączą się, by opracować plan wojny, która zniesie z powierzchni Ziemi miliony istnień, jeden człowiek musi podjąć wyścig z czasem, aby ich powstrzymać

Zobacz więcej