Najnowsze filmy i seriale

Z roku na rok wzrasta liczba zaskakujących premier filmowych. Dynamiczny rozwój kultury i runku kinowego sprawia, że na naszą uwagę zasługują zarówno zagraniczne jak i polskie produkcje. Hollywoodzkie widowiska, filmowe adaptacje książek, historie oparte na faktach, a nawet musicale. Tego wszystkiego i o wiele więcej możemy się spodziewać na wielkich ekranach w najbliższym czasie. Entuzjaści horrorów i wszystkie dzieci, również znajdą dla siebie wiele ciekawych ekranizacji. Jeśli jednak nie przepadasz za przepełnionymi salami kinowymi, koniecznie sprawdź, gdzie obejrzeć polecane filmy i seriale online. Internetowe wypożyczalnie filmowe spotykają się z coraz większym uznaniem. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu i ciesz się najnowszymi dziełami wybitnych reżyserów. Na naszej stronie znajdziesz szeroki opis najbardziej wyczekiwanych premier filmowych i serialowych. Dowiesz się, gdzie zobaczyć oscarowe filmy i jakie sensacyjne seriale czekają na Ciebie w tym roku. Przeczytaj opis, obejrzyj zwiastun i zdecyduj, który film chciałbyś obejrzeć online.

Polecane premiery i zapowiedzi:

Tori i Lokita

Premiera filmu "Tori i Lokita" odbędzie się w dniu: 2022-10-05
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Tori i Lokita. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Thor: God of Thunder

Film "Thor: God of Thunder" miał premierę w dniu: 2022-07-08
Loki, nikczemny brat Thora, uciekł z Asgardu w poszukiwaniu Yggdrasil — Drzewa Dziewięciu Sfer. Drzewo posiada moc Wszechświata i jest wydzielone na Ziemi. Z pomocą gigantycznego boga wilka Fenrira, Loki planuje zniszczyć drzewo i przesadzić je na swój obraz, dając mu władzę nad wszystkim. Teraz Thor musi podążać za Lokim...
Zobacz więcej

Guglhupfgeschwader

Film "Guglhupfgeschwader" miał premierę w dniu: 2022-08-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Guglhupfgeschwader. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Hranice lásky

Premiera filmu "Hranice lásky" odbędzie się w dniu: 2022-11-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Hranice lásky. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Peter von Kant

Film "Peter von Kant" miał premierę w dniu: 2022-07-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Peter von Kant. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Czarny ptak

Serial "Czarny ptak" miał premierę w dniu: 2022-07-07
Jimmy Keene, który właśnie rozpoczyna dziesięcioletnią odsiadkę, otrzymuje niezwykłą ofertę - jeśli zdoła zdobyć informacje od podejrzanego o zabójstwo Larry'ego Halla, będzie wolny. Wypełnienie tej misji staje się dla Jimmy'ego życiowym celem.
Zobacz więcej

Fall

Film "Fall" miał premierę w dniu: 2022-08-11
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Fall. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

American Carnage

Film "American Carnage" miał premierę w dniu: 2022-07-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. American Carnage. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nie!

Film "Nie!" miał premierę w dniu: 2022-07-20

Mieszkańcy wąwozu w środkowej Kalifornii stają się świadkami tajemniczego i mrożącego krew w żyłach zjawiska.

Zobacz więcej

Moonhaven

Serial "Moonhaven" miał premierę w dniu: 2022-07-07
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Moonhaven. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Świnka

Premiera filmu "Świnka" odbędzie się w dniu: 2022-10-14
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Świnka. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

About Fate

Film "About Fate" miał premierę w dniu: 2022-09-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. About Fate. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Predator: Prey

Film "Predator: Prey" miał premierę w dniu: 2022-08-02
Kosmiczny najeźdźca Predator udaje się na polowanie. Przybywa na Ziemię w 1719 roku na teren narodu Komanczów. Uzdolniona wojowniczka Naru musi stanąć do walki z trudnym przeciwnikiem, aby ochronić swoje plemię.
Zobacz więcej

The Road to Galena

Film "The Road to Galena" miał premierę w dniu: 2022-07-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. The Road to Galena. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

The Undeclared War

Serial "The Undeclared War" miał premierę w dniu: 2022-06-30
2024 rok, w postpandemicznej Wielkiej Brytanii mają się odbyć wybory parlamentarne. Grupa agentów próbuje zapobiec cybernetycznemu atakowi, który ma na celu zmanipulowanie wyników.
Zobacz więcej

Nostalgia

Film "Nostalgia" miał premierę w dniu: 2022-07-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nostalgia. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej