Najnowsze filmy i seriale

Z roku na rok wzrasta liczba zaskakujących premier filmowych. Dynamiczny rozwój kultury i runku kinowego sprawia, że na naszą uwagę zasługują zarówno zagraniczne jak i polskie produkcje. Hollywoodzkie widowiska, filmowe adaptacje książek, historie oparte na faktach, a nawet musicale. Tego wszystkiego i o wiele więcej możemy się spodziewać na wielkich ekranach w najbliższym czasie. Entuzjaści horrorów i wszystkie dzieci, również znajdą dla siebie wiele ciekawych ekranizacji. Jeśli jednak nie przepadasz za przepełnionymi salami kinowymi, koniecznie sprawdź, gdzie obejrzeć polecane filmy i seriale online. Internetowe wypożyczalnie filmowe spotykają się z coraz większym uznaniem. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu i ciesz się najnowszymi dziełami wybitnych reżyserów. Na naszej stronie znajdziesz szeroki opis najbardziej wyczekiwanych premier filmowych i serialowych. Dowiesz się, gdzie zobaczyć oscarowe filmy i jakie sensacyjne seriale czekają na Ciebie w tym roku. Przeczytaj opis, obejrzyj zwiastun i zdecyduj, który film chciałbyś obejrzeć online.

Polecane premiery i zapowiedzi:

King's Man: Pierwsza misja

Premiera filmu "King's Man: Pierwsza misja" odbędzie się w dniu: 2020-09-16
Gdy najgorsi w historii tyrani i zbrodnicze umysły łączą się, by opracować plan wojny, która zniesie z powierzchni Ziemi miliony istnień, jeden człowiek musi podjąć wyścig z czasem, aby ich powstrzymać
Zobacz więcej

Połączeni

Premiera filmu "Połączeni" odbędzie się w dniu: 2020-09-10
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Połączeni. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

The Falcon and the Winter Soldier

Premiera serialu "The Falcon and the Winter Soldier" odbędzie się w dniu: 2020-08-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. The Falcon and the Winter Soldier. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wyprawa do dżungli

Premiera filmu "Wyprawa do dżungli" odbędzie się w dniu: 2020-07-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wyprawa do dżungli. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Obsesja zbrodni

Serial "Obsesja zbrodni" miał premierę w dniu: 2020-06-28
Wciągające studium nierozwiązanej sprawy mordercy z Golden Gate, który terroryzował Kalifornię w latach 70. i 80.
Zobacz więcej

Top Gun: Maverick

Film "Top Gun: Maverick" miał premierę w dniu: 2020-06-25
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Top Gun: Maverick. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Perry Mason

Serial "Perry Mason" miał premierę w dniu: 2020-06-21
Los Angeles 1932 rok, adwokat Perry Mason przyjmuje sprawę swojego życia.
Zobacz więcej

Wonder Woman 1984

Film "Wonder Woman 1984" miał premierę w dniu: 2020-06-04
Księżniczka Diana Prince podczas zimnej wojny stawia czoło niebezpiecznym przeciwnikom takim jak Cheetah i Max Lord.
Zobacz więcej

Snowpiercer

Serial "Snowpiercer" miał premierę w dniu: 2020-05-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Snowpiercer. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Love Life

Serial "Love Life" miał premierę w dniu: 2020-05-27
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Love Life. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Last Moment of Clarity

Film "Last Moment of Clarity" miał premierę w dniu: 2020-05-19
Życie tej pary układało się doskonale. Georgia stawiała pierwsze kroki w aktorskiej karierze. Tuż obok kroczył Sam - jej największy wielbiciel i oddany partner. Jednak w jednej chwili miłosna sielanka zamieniła się w koszmar rodem z filmu, w którym happy end zastąpiony został morderstwem. Po tym jak mężczyzna stał się...
Zobacz więcej

Stargirl

Serial "Stargirl" miał premierę w dniu: 2020-05-18
Nastoletnia Courtney Whitmore dołącza do Justice Society of America.
Zobacz więcej