Najnowsze filmy i seriale

Z roku na rok wzrasta liczba zaskakujących premier filmowych. Dynamiczny rozwój kultury i runku kinowego sprawia, że na naszą uwagę zasługują zarówno zagraniczne jak i polskie produkcje. Hollywoodzkie widowiska, filmowe adaptacje książek, historie oparte na faktach, a nawet musicale. Tego wszystkiego i o wiele więcej możemy się spodziewać na wielkich ekranach w najbliższym czasie. Entuzjaści horrorów i wszystkie dzieci, również znajdą dla siebie wiele ciekawych ekranizacji. Jeśli jednak nie przepadasz za przepełnionymi salami kinowymi, koniecznie sprawdź, gdzie obejrzeć polecane filmy i seriale online. Internetowe wypożyczalnie filmowe spotykają się z coraz większym uznaniem. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu i ciesz się najnowszymi dziełami wybitnych reżyserów. Na naszej stronie znajdziesz szeroki opis najbardziej wyczekiwanych premier filmowych i serialowych. Dowiesz się, gdzie zobaczyć oscarowe filmy i jakie sensacyjne seriale czekają na Ciebie w tym roku. Przeczytaj opis, obejrzyj zwiastun i zdecyduj, który film chciałbyś obejrzeć online.

Polecane premiery i zapowiedzi:

Jak Bóg szukał Karela

Premiera filmu "Jak Bóg szukał Karela" odbędzie się w dniu: 2021-01-28
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Jak Bóg szukał Karela. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

She-Hulk

Premiera serialu "She-Hulk" odbędzie się w dniu: 2021-01-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. She-Hulk. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nowi mutanci

Premiera filmu "Nowi mutanci" odbędzie się w dniu: 2020-12-31
Pięcioro młodych mutantów, trzymanych w sekretnym ośrodku wbrew ich woli, przebudza swoje zdolności i walczy, by uciec od grzechów przeszłości.
Zobacz więcej

Lovecraft Country

Premiera serialu "Lovecraft Country" odbędzie się w dniu: 2020-12-31
Lata 50. XX wieku. Młody Afroamerykanin przemierza Stany Zjednoczone w poszukiwaniu zaginionego ojca.
Zobacz więcej

Hawkeye

Premiera serialu "Hawkeye" odbędzie się w dniu: 2020-12-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Hawkeye. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

We Were Tomorrow

Premiera serialu "We Were Tomorrow" odbędzie się w dniu: 2020-12-31
Grupa nastolatków zostaje wysłana w przyszłość, aby zapobiec katastrofie.
Zobacz więcej

Co w duszy gra

Premiera filmu "Co w duszy gra" odbędzie się w dniu: 2020-12-25
Joe Gardner prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys - zaczyna zadawać sobie pytania: "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?".
Zobacz więcej

One Night in Miami

Premiera filmu "One Night in Miami" odbędzie się w dniu: 2020-12-25
Cassius Clay, Malcolm X, Sam Cooke i Jim  Brown spotykają się, aby odmienić losy segregacji rasowej na południu Stanów Zjednoczonych.
Zobacz więcej

Free Guy

Premiera filmu "Free Guy" odbędzie się w dniu: 2020-12-09
Pracownik banku odkrywa, że jest postacią niezależną w brutalnej przygodowej grze akcji.
Zobacz więcej

WandaVision

Serial "WandaVision" miał premierę w dniu: 2020-12-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. WandaVision. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Happiest Season

Film "Happiest Season" miał premierę w dniu: 2020-11-26
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Happiest Season. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Erotica 2022

Film "Erotica 2022" miał premierę w dniu: 2020-11-25
Powiązane historie o kobietach, które próbują się odnaleźć w dystopijnej przyszłości — świecie seksu jako obowiązku, emocjonalnej represji i patriarchalnej dominacji.
Zobacz więcej