Najnowsze filmy i seriale

Z roku na rok wzrasta liczba zaskakujących premier filmowych. Dynamiczny rozwój kultury i runku kinowego sprawia, że na naszą uwagę zasługują zarówno zagraniczne jak i polskie produkcje. Hollywoodzkie widowiska, filmowe adaptacje książek, historie oparte na faktach, a nawet musicale. Tego wszystkiego i o wiele więcej możemy się spodziewać na wielkich ekranach w najbliższym czasie. Entuzjaści horrorów i wszystkie dzieci, również znajdą dla siebie wiele ciekawych ekranizacji. Jeśli jednak nie przepadasz za przepełnionymi salami kinowymi, koniecznie sprawdź, gdzie obejrzeć polecane filmy i seriale online. Internetowe wypożyczalnie filmowe spotykają się z coraz większym uznaniem. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu i ciesz się najnowszymi dziełami wybitnych reżyserów. Na naszej stronie znajdziesz szeroki opis najbardziej wyczekiwanych premier filmowych i serialowych. Dowiesz się, gdzie zobaczyć oscarowe filmy i jakie sensacyjne seriale czekają na Ciebie w tym roku. Przeczytaj opis, obejrzyj zwiastun i zdecyduj, który film chciałbyś obejrzeć online.

Polecane premiery i zapowiedzi:

Paw Patrol: The Movie

Premiera filmu "Paw Patrol: The Movie" odbędzie się w dniu: 2021-08-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Paw Patrol: The Movie. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Respect

Premiera filmu "Respect" odbędzie się w dniu: 2021-08-12
Historia życia legendarnej piosenkarki Arethy Franklin.
Zobacz więcej

After. Ocal mnie

Premiera filmu "After. Ocal mnie" odbędzie się w dniu: 2021-08-05
Po tym jak Tessa podejmuje najważniejszą decyzję swojego życia wszystko się zmienia. Hardin poddaje w wątpliwość wszystko, o co tak walczyli.
Zobacz więcej

Legion samobójców: The Suicide Squad

Premiera filmu "Legion samobójców: The Suicide Squad" odbędzie się w dniu: 2021-07-30
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Legion samobójców: The Suicide Squad. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wyprawa do dżungli

Premiera filmu "Wyprawa do dżungli" odbędzie się w dniu: 2021-07-30

Charyzmatyczny kapitan łodzi i odważna badaczka dzikiej przyrody wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę by odnaleźć drzewo życia.

Zobacz więcej

Old

Premiera filmu "Old" odbędzie się w dniu: 2021-07-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Old. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

The Kissing Booth 3

Premiera filmu "The Kissing Booth 3" odbędzie się w dniu: 2021-07-16

It’s the summer before Elle heads to college, and she has a secret decision to make. Elle has been accepted into Harvard, where boyfriend Noah is matriculating, and also Berkeley, where her BFF Lee is headed. Which path should she choose?

Zobacz więcej

Heropanti 2

Premiera filmu "Heropanti 2" odbędzie się w dniu: 2021-07-16
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Heropanti 2. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Czarna Wdowa

Premiera filmu "Czarna Wdowa" odbędzie się w dniu: 2021-07-09

Natasha Romanoff / Czarna Wdowa, po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zmuszona jest do walki ze złoczyńcą nazywanym Taskmaster.

Zobacz więcej

Top Gun: Maverick

Premiera filmu "Top Gun: Maverick" odbędzie się w dniu: 2021-07-01

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z...

Zobacz więcej

Szybcy i wściekli 9

Premiera filmu "Szybcy i wściekli 9" odbędzie się w dniu: 2021-06-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Szybcy i wściekli 9. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Minionki: Wejście Gru

Premiera filmu "Minionki: Wejście Gru" odbędzie się w dniu: 2021-06-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Minionki: Wejście Gru. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej