Najciekawsze filmy i seriale online produkowane w RFN.

Lista filmów:

Winnetou III: Ostatnia walka

Film "Winnetou III: Ostatnia walka" miał premierę w dniu: 1965-10-14
Winnetou i Old Shatterhand stają wspólnie z Indianami Jicarillo do walki przeciwko bandytom.
Zobacz więcej

Medium

Film "Medium" miał premierę w dniu: 1985-10-03
W Sopocie dochodzi do serii dziwnych i niebezpiecznych wypadków. Komisarz z aspirantem usiłują rozwiązać tajemnicę paranormalnych zjawisk.
Zobacz więcej

Niekończąca się opowieść

Film "Niekończąca się opowieść" miał premierę w dniu: 1984-04-05
Młody chłopiec wchodzi w posiadanie książki, która jest kluczem do świata fantazji.
Zobacz więcej

Imię róży

Film "Imię róży" miał premierę w dniu: 1986-09-24

Rok 1327, franciszkanin William z Baskerville zostaje poproszony o wyjaśnienie okoliczności śmierci zakonnika w benedyktyńskim klasztorze. Kolejne zabójstwa wywołują panikę.

Zobacz więcej

Cezar i Rozalia

Film "Cezar i Rozalia" miał premierę w dniu: 1972-10-26
Rosalie jest związana z zamożnym, ale bardzo zazdrosnym Césarem. Życie kobiety zmienia się, kiedy ponownie spotyka swojego byłego męża Davida.
Zobacz więcej

Planübung

Film "Planübung" miał premierę w dniu: 1977-01-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Planübung. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Czasy i życie Klausa Barbiego

Film "Czasy i życie Klausa Barbiego" miał premierę w dniu: 1988-11-01
Nagrodzony Oscarem w 1989 roku film dokumentalny francuskiego reżysera Marcela Ophulsa jest wstrząsającą relacją z ludobójstwa dokonanego przez gestapo na mieszkańcach Lyonu w czasie drugiej wojny światowej. Tytułowy hotel Terminus był wówczas siedzibą Klausa Barbie, zwanego katem Lyonu. Barbie po wojnie ukrywał się w Ameryce Południowej i schwytany został dopiero...
Zobacz więcej

Dziewczyny u ginekologa

Film "Dziewczyny u ginekologa" miał premierę w dniu: 1971-02-12
Kolejny dramat erotyczny Ernsta Hofbauera opowiadający o dojrzewaniu młodych dziewcząt i związanych z tym problemach.
Zobacz więcej

Strach bramkarza przed jedenastką

Film opowiada historię bramkarza, Josepha Blocha, któy podczas jednego z meczów wymyśla sędziemu i zostaje usunięty z boiska. Wydarzenie to tak dalece wytrąca go z równowagi, że coraz bardziej traci kontrolę nad sobą. Bez żadnego powodu zabija kasjerkę kina, z którą spędził noc, ucieka do znajomej na zapadniętej wsi i...
Zobacz więcej

Czarodziejska góra

Film "Czarodziejska góra" miał premierę w dniu: 1982-02-25
Ekranizacja najsłynniejszej powieści Thomasa Manna. Początek XX wieku. Do położonego w Alpach sanatorium dla gruźlików przyjeżdża młody Niemiec Hans Castorp. Planuje spędzić tu tydzień, spędza 7 lat - poznając smak miłości i śmierci, wprawiając się w dyskusjach na najważniejsze tematy (z humanistą Settembrinim i zwolennikiem dyktatury Naphtą), dojrzewając emocjonalnie i...
Zobacz więcej

Helga - Vom Werden des menschlichen Lebens

Film "Helga - Vom Werden des menschlichen Lebens" miał premierę w dniu: 1967-09-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Helga - Vom Werden des menschlichen Lebens. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Liebe durch die Hintertür

Film "Liebe durch die Hintertür" miał premierę w dniu: 1969-10-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Liebe durch die Hintertür. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Śmierć komiwojażera

Film "Śmierć komiwojażera" miał premierę w dniu: 1985-08-16
Komiwojażer Willy Loman poświęca pracy całe życie, jednak nie osiąga oczekiwanego statusu. Nadzieję na lepszą przyszłość upatruje w synach.
Zobacz więcej

Lody na patyku 5: Wielka miłość

Film "Lody na patyku 5: Wielka miłość" miał premierę w dniu: 1984-03-09
Wrażliwy Benji któregoś dnia zauważa, że młodsza siostra jego przyjaciela Bobby'ego, Ginny wyrosła na piękną i atrakcyjną kobietę. Jak to z Benjim bywa zakochuje się w niej, a dziewczyna odwzajemnia uczucie. Oboje jednak wiedzą, że absolutnie o niczym nie może dowiedzieć się Bobby i spotykają się w tajemnicy. Prawda jednak...
Zobacz więcej

Morderczy rejs

Film "Morderczy rejs" miał premierę w dniu: 1990-04-05
Skiper po przejściach zabiera w rejs swoją łodzią dwie piękne kobiety.
Zobacz więcej

Zwyczajny żigolo

Film "Zwyczajny żigolo" miał premierę w dniu: 1978-11-16
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Zwyczajny żigolo. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej