Najlepsze filmy i seriale online w 1968 roku.

Lista filmów:

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

Film "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" miał premierę w dniu: 1968-12-21
Mężczyzna zwany Harmonijką pomaga wdowie Jill w pokonaniu groźnego przestępcy, Franka.
Zobacz więcej

Barbarella - królowa galaktyki

Film "Barbarella - królowa galaktyki" miał premierę w dniu: 1968-10-10
Barbarella otrzymuje misję powstrzymania szalonego naukowca.
Zobacz więcej

Dziecko Rosemary

Film "Dziecko Rosemary" miał premierę w dniu: 1968-06-12
Sąsiadka Rosemary częstuje ją dziwnym deserem, który wywołuje halucynacje i koszmary. Wkrótce dziewczyna dowiaduje się, że jest w ciąży.
Zobacz więcej

Romeo i Julia

Film "Romeo i Julia" miał premierę w dniu: 1968-04-02
Film Zeffirellego to jedna z najlepszych adaptacji filmowych wielkiego dzieła Szekspira - nieśmiertelnej historii dramatu miłosnego dwojga nastolatków należących do wrogich sobie klanów rodzinnych. Szczególnie godne uwagi są tu: wspaniała scenografia, mistrzowskie zdjęcia, zrealizowane przez laureata Oscara Pasquale De Santisa, a także niezrównana, nawiązująca do kompozycji z epoki muzyka Nino...
Zobacz więcej

Blef Coogana

Film "Blef Coogana" miał premierę w dniu: 1968-10-02
Wysłany z Arizony szeryf Walt Coogan tropi groźnego więźnia, który zbiegł i ukrywa się w Nowym Jorku.
Zobacz więcej

Kochany Chrabąszcz

Film "Kochany Chrabąszcz" miał premierę w dniu: 1968-12-22
Pewien niezwykły Volksvagen Beetle posiada silną osobowość i sam decyduje o tym, co chce robić. Rajdowe zwycięstwa jeżdżącego nim Jima budzą nieopisaną zawiść konkurentów...
Zobacz więcej

Gang Olsena

Film "Gang Olsena" miał premierę w dniu: 1968-10-11
Egon Olsen wraz z Bennym i Klejdem to drobni złodzieje. Opracowują plan kradzieży skarbu wystawionego na tygodniu bawarskim.
Zobacz więcej

Goto, wyspa miłości

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Goto, wyspa miłości. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

The Wrecking Crew

Film "The Wrecking Crew" miał premierę w dniu: 1968-12-30
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. The Wrecking Crew. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wyścigi

Film "Wyścigi" miał premierę w dniu: 1968-01-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wyścigi. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Shadow on the Land

Film "Shadow on the Land" miał premierę w dniu: 1968-12-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Shadow on the Land. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Sekrety wiernych żon

Film "Sekrety wiernych żon" miał premierę w dniu: 1968-02-02
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Sekrety wiernych żon. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Diabelska brygada

Film "Diabelska brygada" miał premierę w dniu: 1968-05-15
Pułkownik Robert T. Frederick tworzy oddział, który ma składać się z kanadyjskich żołnierzy i wyrzutków armii amerykańskiej, odbywających karę w wojskowych więzieniach.
Zobacz więcej

Lekarz kasy chorych

Film "Lekarz kasy chorych" miał premierę w dniu: 1968-10-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Lekarz kasy chorych. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Twarze

Film "Twarze" miał premierę w dniu: 1968-11-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Twarze. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Biały sport

Film "Biały sport" miał premierę w dniu: 1968-09-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Biały sport. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej