Najlepsze filmy i seriale online w 1978 roku.

Lista filmów:

Wśród nocnej ciszy

Film "Wśród nocnej ciszy" miał premierę w dniu: 1978-11-17
W portowym mieście komisarz Herman próbuje schwytać seryjnego zabójcę dzieci.
Zobacz więcej

Grease

Film "Grease" miał premierę w dniu: 1978-07-07
Sandy i Danny zakochują się podczas wakacji. Wkrótce odkrywają, że trafili do tej samej szkoły, przez co ich letnia miłość zostaje wystawiona na próbę.
Zobacz więcej

Za rok o tej samej porze

Film "Za rok o tej samej porze" miał premierę w dniu: 1978-04-23
George i Doris poznają się podczas urlopu. Bohaterowie postanawiają co roku spędzać ze sobą weekend w tym samym miejscu.
Zobacz więcej

Śpiączka

Film "Śpiączka" miał premierę w dniu: 1978-01-06
Młoda lekarka bada sprawę wzrastającej liczby pacjentów, którzy bez powodu zapadli w śpiączkę.
Zobacz więcej

Kvar

Film "Kvar" miał premierę w dniu: 1978-12-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Kvar. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Tani detektyw

Film "Tani detektyw" miał premierę w dniu: 1978-06-23
Prywatny detektyw Lou Peckinpaugh prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia siostry klientki. Wkrótce wychodzi na jaw, że celem poszukiwań jest kosztowny skarb.
Zobacz więcej

Nieczyste zagranie

Film "Nieczyste zagranie" miał premierę w dniu: 1978-07-14
Nieśmiała bibliotekarka i niekompetentny policjant zakochują się podczas prowadzenia śledztwa dotyczącego zamachu na papieża.
Zobacz więcej

Doświadczone kobiety

Film "Doświadczone kobiety" miał premierę w dniu: 1978-09-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Doświadczone kobiety. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Łowca jeleni

Film "Łowca jeleni" miał premierę w dniu: 1978-12-08
Trzech przyjaciół trafia do wietnamskiej niewoli. Udaje im się uciec, ale zostają rozdzieleni.
Zobacz więcej

Roman i Magda

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Roman i Magda. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Chcę trzymać cię za rękę

Film "Chcę trzymać cię za rękę" miał premierę w dniu: 1978-04-20
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Chcę trzymać cię za rękę. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Promień lasera

Film "Promień lasera" miał premierę w dniu: 1978-03-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Promień lasera. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Niezły pasztet

Film "Niezły pasztet" miał premierę w dniu: 1978-01-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Niezły pasztet. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Historia Olivera

Film "Historia Olivera" miał premierę w dniu: 1978-12-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Historia Olivera. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Mały Książę

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Mały Książę. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Małe kobietki

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Małe kobietki. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej