Najlepsze filmy i seriale online w 1990 roku.

Lista filmów:

Bajer z Bel-Air

Serial "Bajer z Bel-Air" miał premierę w dniu: 1990-09-10
Zobaczcie trzeci sezon odlotowych przygód Bajera z Bel-Air, w którym Philip kandyduje na ważne stanowisko w sądzie (co nie odbywa się bez komplikacji), a Hilary zostaje nową pogodynką w telewizji (i czuje się w tej roli jak ryba w wodzie). Jednak największym wydarzeniem staje się ukończenie szkoły przez Willa, który...
Zobacz więcej

Polowanie na Czerwony Październik

Film "Polowanie na Czerwony Październik" miał premierę w dniu: 1990-03-02
Radziecki atomowy okręt podwodny wypływa w swój pierwszy rejs. Jego dowódca ogłasza, że zamierza zdezerterować, co nie podoba się władzom ZSRR, które wysyłają za nim pościg.
Zobacz więcej

Wydział wewnętrzny

Film "Wydział wewnętrzny" miał premierę w dniu: 1990-01-12
Los Angeles. Młody i pełen zapału policjant podejrzewa kolegę z wydziału o brudne interesy.
Zobacz więcej

Chłopcy z ferajny

Film "Chłopcy z ferajny" miał premierę w dniu: 1990-09-12
Kilkunastoletni Henry i Tommy DeVito trafiają pod opiekę potężnego gangstera. Obaj szybko uczą się panujących w mafii reguł.
Zobacz więcej

Co ludzie powiedzą?

Serial "Co ludzie powiedzą?" miał premierę w dniu: 1990-10-29
Hiacynta Bukiet bezustannie stara się zaprezentować jako osoba znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej, niż jest w rzeczywistości. Robi to jednak nieudolnie, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.
Zobacz więcej

Kroniki Seinfelda

Serial "Kroniki Seinfelda" miał premierę w dniu: 1989-07-05
Komik Jerry Seinfeld komentuje w swoich występach wydarzenia życia codziennego. Mieszka na Manhatannie, gdzie sąsiaduje z dziwacznym Kramerem, zaś jego najlepszymi przyjaciółmi są George oraz Elaine.
Zobacz więcej

Henry i June

Film "Henry i June" miał premierę w dniu: 1990-09-28
Początkująca pisarka poszerza horyzonty swojej seksualności w świecie paryskiej bohemy literackiej.
Zobacz więcej

Pantofelek kopciuszka

Film "Pantofelek kopciuszka" miał premierę w dniu: 1990-12-12
Projektantka Kelly otrzymuje od tajemniczej kobiety magiczne buty, po założeniu których staje się atrakcyjną dziewczyną. W nowym wcieleniu zwraca uwagę ekscentrycznego szefa.
Zobacz więcej

Przebudzenia

Film "Przebudzenia" miał premierę w dniu: 1990-12-04
Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o lekarzu, który za pomocą eksperymentalnego leku przywracał do świadomości pogrążonych w śpiączce pacjentów.
Zobacz więcej

Szybki jak błyskawica

Film "Szybki jak błyskawica" miał premierę w dniu: 1990-06-27
Młody kierowca wyścigowy, Cole Trickle, dostaje szansę ścigania się w zawodach NASCAR. Na torze rywalizuje z doświadczonym Burnsem, aż dochodzi do wypadku.
Zobacz więcej

Strażnik

Film "Strażnik" miał premierę w dniu: 1990-04-27
Camilla zatrudnia się jako niania, by złożyć dziecko swoich pracodawców w ofierze.
Zobacz więcej

Flash

Serial "Flash" miał premierę w dniu: 2014-10-07
Technik śledczy zostaje porażony piorunem w laboratorium, dzięki czemu zyskuje niesamowitą prędkość, którą wykorzystuje do walki ze złem.
Zobacz więcej

Rocky 5

Film "Rocky 5" miał premierę w dniu: 1990-10-18
Rocky traci majątek i ze względów zdrowotnych rezygnuje z boksu. Postanawia zostać trenerem dobrze zapowiadającego się Tommy'ego Gunna.
Zobacz więcej

Pretty Woman

Film "Pretty Woman" miał premierę w dniu: 1990-03-23

“Pretty Woman” to opowieść o kopciuszku opowiedziana w nieco innej formie. Vivian Ward (Julia Roberts) to prostytutka. Pewnego dnia spotyka ona na ulicy Los Angeles przystojnego i bardzo bogatego biznesmena Edwarda Lewisa (Richard Gere). Ten, zachwycony dziewczyną, wynajmuje ją jako...

Zobacz więcej

Grudniowa panna młoda

W Strangford Lough, w Północnej Irlandii, na przełomie wieków mieszkał wraz z dwoma synami Andrew Echlin, w otoczeniu prezbiteriańskiej społeczności swojej wioski. Przyjął on pod swój dach na służbę postarzałą Marthę i jej córkę, Sarę. Pewnego burzliwego dnia, gdy płynął łódką przez jezioro z Sarą i synami, łódź wywróciła się...
Zobacz więcej

Sekrety trylogii: Powrót do przyszłości

Film "Sekrety trylogii: Powrót do przyszłości" miał premierę w dniu: 1990-06-12
Film dokumentalny, w którym zawarte są odpowiedzi na większość pytań od fanów całej trylogii. Przedstawiony jest sposób kręcenia sekwencji na deskolotkach oraz wybuchająca lokomotywa. Film zawiera także sceny usunięte: "Doc znajduje walizkę", "Lorraine oszukuje na teście", "Znikanie Biffa w 2015", "Spalona szkoła", "Dave w 1985-A". Film zawarty na trzecim krązku,...
Zobacz więcej