Najlepsze filmy i seriale online w 2008 roku.

Lista filmów:

21

Film "21" miał premierę w dniu: 2008-03-27
Wybitnie zdolni studenci prestiżowej uczelni dzięki wiedzy z zakresu matematyki wygrywają olbrzymie sumy w blackjacka. Tymczasem właściciele kasyn zabezpieczają się przed kolejnymi stratami.
Zobacz więcej

Nie kłam, kochanie

Film "Nie kłam, kochanie" miał premierę w dniu: 2008-02-11
Kobieciarz wpada w finansowe tarapaty, a jedynym ratunkiem wydaje się majątek cioci z zagranicy. Mężczyzna musi jednak znaleźć narzeczoną i wziąć ślub, by bogata krewna mogła przepisać na niego swój dobytek.
Zobacz więcej

Chłopaki też płaczą

Film "Chłopaki też płaczą" miał premierę w dniu: 2008-04-17
Zrozpaczony muzyk wyjezdża na wakacje po tym, jak porzuca go ukochana. W kurorcie, który wybrał, spotyka byłą dziewczynę z jej nowym partnerem.
Zobacz więcej

Horton słyszy Ktosia

Film "Horton słyszy Ktosia" miał premierę w dniu: 2008-03-03
Słoń Horton jako jedyny słyszy mieszkańców mikroskopijnego miasta Ktosiowa. Jego przyjaciele są przekonani, że zwariował.
Zobacz więcej

Lejdis

Film "Lejdis" miał premierę w dniu: 2008-02-01
Cztery bohaterki prowadzą bogate w niespodzianki życie. Ich przyjaźń sprawia, że łatwiej przebrnąć im przez pułapki zastawiane przez los.
Zobacz więcej

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

Film "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" miał premierę w dniu: 2008-02-08
Dwóch płatnych morderców zostaje odesłanych po nieudanej akcji do Belgii. Wraz z rozwojem wydarzeń bohaterowie przekonają się, że nie trafili tam przez przypadek.
Zobacz więcej

Asterix na olimpiadzie

Film "Asterix na olimpiadzie" miał premierę w dniu: 2008-01-13
Asterix i Obelix biorą udział w Igrzyskach Olimpijskich. Pomagają tym samym przyjacielowi, Romantixowi, zdobyć serce pięknej Iriny.
Zobacz więcej

Eagle Eye

Film "Eagle Eye" miał premierę w dniu: 2008-09-25
Dwoje nieznajomych, Jerry i Rachel, zostają wrobieni w polityczny zamach. Muszą połączyć siły, by walczyć o swoje życie i przetrwanie całego narodu.
Zobacz więcej

1920

Film "1920" miał premierę w dniu: 2008-09-12
Jest rok 1920, odizolowany dom owiany jest wielką tajemnicą. Przez wszystkie lata jego istnienia, ludzie którzy kupili ten budynek umierali w dziwnych okolicznościach. Arjun i jego żona Lisa postanowili wprowadzić się i zamienić dom w hotel. Po jakimś czasie w domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy i tylko miłość może...
Zobacz więcej

Dzwoneczek

Film "Dzwoneczek" miał premierę w dniu: 2008-10-27
W Przystani Elfów mieszkają opiekujące się przyrodą wróżki, a każda ma swój wyjątkowy talent. Wśród nich jest znany z opowieści o Piotrusiu Panie - Dzwoneczek.
Zobacz więcej

Uczeń czarnoksiężnika

Film "Uczeń czarnoksiężnika" miał premierę w dniu: 2008-09-07
Młody chłopak zostaje bez rodziców i środków do życia, po tym jak przez Europę przetoczyła się śmiertelna epidemia. Zostaje przygarnięty przez starego właściciela młyna i dostaje wikt i opierunek w zamian za ciężką pracę, podobnie jak inne sieroty. Po pewnym czasie okazuje się, że właściciel młyna jest czarnoksiężnikiem, który uczy...
Zobacz więcej

Rock'N'Rolla

Film "Rock'N'Rolla" miał premierę w dniu: 2008-09-04
Grupa drobnych złodziei zadłuża się u szefa londyńskiego półświatka. Ten jednocześnie usiłuje ubić interes z rosyjskim miliarderem i zapanować nad swoim pasierbem, uzależnionym od narkotyków rockandrollowcem.
Zobacz więcej

Vicky Cristina Barcelona

Film "Vicky Cristina Barcelona" miał premierę w dniu: 2008-08-15
Dwie młode Amerykanki, Vicky i Cristina, przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Obie dają się wciągnąć w romantyczną i seksualną przygodę z poznanym tam Juanem Antonio.
Zobacz więcej

Jaja w tropikach

Film "Jaja w tropikach" miał premierę w dniu: 2008-08-09
Grupa egocentrycznych aktorów zaangażowanych do wystąpienia w filmie wojennym zostaje wysłana w głąb azjatyckiej dżungli, by film zyskał na realizmie.
Zobacz więcej

Gwiezdne wojny: Wojny klonów

Film "Gwiezdne wojny: Wojny klonów" miał premierę w dniu: 2008-08-05
Syn Jabby Hutta zostaje porwany. Aby zapobiec przyłączeniu się gangstera do separatystów, władze Republiki wysyłają Anakina Skywalkera i jego nową uczennicę z misją ratunkową.
Zobacz więcej

Bracia przyrodni

Film "Bracia przyrodni" miał premierę w dniu: 2008-07-25
Po ślubie swoich rodziców dwóch mężczyzn w średnim wieku zostaje przyrodnimi braćmi i współlokatorami.
Zobacz więcej