Najlepsze filmy i seriale online w 2018 roku.

Lista filmów:

Renowatorzy z Doliny Rdzy

Serial "Renowatorzy z Doliny Rdzy" miał premierę w dniu: 2018-12-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Renowatorzy z Doliny Rdzy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ósma ofiara

Serial "Ósma ofiara" miał premierę w dniu: 2018-10-10
W zamachu terrorystycznym w Bilbao ginie siedem osób. Wywołuje on też kryzys zaufania i zmienia w koszmar życie głównego podejrzanego oraz wszystkich bliskich mu osób.
Zobacz więcej

Rekrut

Serial "Rekrut" miał premierę w dniu: 2018-10-16
Po zdarzeniu zagrażającemu życiu czterdziestoletni John Nolan chce zostać policjantem w Los Angeles. Będąc najstarszym rekrutem jednostki, mężczyzna boryka się ze sceptycznym traktowaniem.
Zobacz więcej

Bankowa gra

Serial "Bankowa gra" miał premierę w dniu: 2018-03-01
Jana Liekam (Paula Beer) traci pracę w Crédit International, dobrze prosperującym, luksemburskim banku inwestycyjnym. Ambitna dziewczyna dostaje szybko nową, prestiżową posadę we Frankfurcie. Jej mentorem staje się wpływowy finansista Gabriel Fenger (Barry Atsma). Nowa praca daje jej dużo satysfakcji, ale wpływa na jej życie prywatne. Jana musi rozstać się ze...
Zobacz więcej

Bliscy nieznajomi

Film "Bliscy nieznajomi" miał premierę w dniu: 2018-06-29
Wyobraźcie sobie, że gdzieś po świecie chodzi ktoś, kto wygląda zupełnie jak wy, porusza się jak wy, ma te same gesty, tiki, miny… Wyobraźcie sobie też, że takich osób jest więcej niż jedna. Dokument Tima Wardle'a opowiada o spotkaniu trzech identycznych 19-latków - dorastających z dala od siebie braci -...
Zobacz więcej

Litość

Film "Litość" miał premierę w dniu: 2018-09-12
45-letni prawnik żyje ze swoim nastoletnim synem w zadbanym domu. Jest zdrowy, ma przyjemną aparycję i ogólnie dobrze mu się powodzi. Jego włosy są perfekcyjnie ostrzyżone i ufryzowane. Jednakże jego żona od wielu lat przebywa w prywatnej klinice. Jest w śpiączce po ciężkim wypadku. Smutek spowodowany tym wydarzeniem staje się...
Zobacz więcej

Też go kocham

Film "Też go kocham" miał premierę w dniu: 2018-08-16
Annie nieprzychylnie ocenia recenzje swojego chłopaka mającego obsesję na punkcie gwiazdy rocka Tuckera. Doprowadza to do kłótni między nimi, a sam komentarz zauważa muzyk, który wysyła jej maila.
Zobacz więcej

Dwunastu odważnych

Film "Dwunastu odważnych" miał premierę w dniu: 2018-01-16
Po zamachach z 11 września 2001 roku Amerykanie wysyłają do Afganistanu oddział specjalny pod wodzą kapitana Mitcha Nelsona (Chris Hemsworth). Jego zadaniem jest nawiązanie współpracy z dowodzącym siłami Sojuszu Północnego generałem Dostumem (Navid Negahban) celem wspólnej walki z talibami i ich sojusznikami z Al-Kaidy. Amerykanie muszą pokonać nie tylko wzajemną...
Zobacz więcej

W odwiedzinach u pana Rogersa

Film "W odwiedzinach u pana Rogersa" miał premierę w dniu: 2018-06-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. W odwiedzinach u pana Rogersa. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Loveling

Film "Loveling" miał premierę w dniu: 2018-08-03
Młody Brazylijczyk Fernando jest utalentowanym graczem piłki ręcznej. Wkrótce otrzymuje propozycję dołączenia do profesjonalnej drużyny w Niemczech.
Zobacz więcej

Swingujące wakacje

Film "Swingujące wakacje" miał premierę w dniu: 2018-01-18
1975 rok, plaża Nobbys w Newcastle na australijskim wybrzeżu. Kwieciste długie sukienki, modne dzwony i kwadratowe oprawki okularów, czyli hippisowska moda lat 70. powraca. Trzy rodziny widziane z perspektywy czternastoletniego Jeffa zmagającego się z problemami dojrzewania. Wydaje się, że dzień, w którym zobaczy wyrzuconego na brzeg martwego 200-tonowego wieloryba zmieni...
Zobacz więcej

Ratunku, zmniejszyłem rodziców

Film "Ratunku, zmniejszyłem rodziców" miał premierę w dniu: 2018-01-18
Szkołę Feliksa zaczyna nawiedzać zmarła, znienawidzona przez wszystkich nauczycielka. Na skutek dziwnych zbiegów okoliczności udaje jej się zapanować nad szkołą i zmniejszyć dyrektora oraz rodziców chłopca.
Zobacz więcej

Rodziny się nie wybiera

Film "Rodziny się nie wybiera" miał premierę w dniu: 2018-02-28
Genialny projektant wnętrz ulega amnezji. Wydaje mu się, że ma 17 lat i zapomina, iż nie utrzymuje już kontaktów ze swoją rodziną.
Zobacz więcej

Proud Mary

Film "Proud Mary" miał premierę w dniu: 2018-01-12
Morderczyni poznaje chłopca, który rozbudza w niej instynkt macierzyński. 
Zobacz więcej

Naga Normandia

Film "Naga Normandia" miał premierę w dniu: 2018-01-10
Burmistrz podupadającego miasteczka, by je ratować, postanawia przekonać mieszkańców do wzięcia udziału w nagiej sesji zdjęciowej.
Zobacz więcej

Pasażer

Film "Pasażer" miał premierę w dniu: 2018-01-11
Historia agenta ubezpieczeniowego, który podróżuje codziennie pociągiem do pracy. Pewnego dnia zostaje wciągnięty w kryminalną intrygę przez jedną pasażerkę pociągu.
Zobacz więcej