Najlepsze filmy i seriale online w 2020 roku.

Lista filmów:

Psy 3. W imię zasad

Film "Psy 3. W imię zasad" miał premierę w dniu: 2020-01-17

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka Nowego.

Zobacz więcej

Ciche miejsce 2

Film "Ciche miejsce 2" miał premierę w dniu: 2021-06-04

W następstwie dramatycznych wydarzeń, które miały miejsce w domu Abbottów, rodzina (Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe) musi stawić czoła temu, co dzieje się poza domem, temu, jak wygląda teraz świat. Wie, że kluczem do przetrwania jest cisza. Idąc w nieznane, Abbottowie szybko przekonają się, że tajemnicze stworzenia, które do...

Zobacz więcej

Mayday

Janek, posiadający dwie żony, umiejętnie lawiruje pomiędzy nimi. Do czasu, gdy pojawią się kłopoty i powstanie zagrożenie, że cała sprawa się wyda.

Zobacz więcej

Głębia strachu

Film "Głębia strachu" miał premierę w dniu: 2020-01-08

11 kilometrów pod powierzchnią oceanu coś się zbudziło… Grupa badaczy dna morskiego musi walczyć o przetrwanie po trzęsieniu ziemi, które niszczy ich podwodne laboratorium.

Zobacz więcej

Kipo i Dziwozwierze

Serial "Kipo i Dziwozwierze" miał premierę w dniu: 2020-01-14
Żyjąca pod kloszem dziewczyna trafia na przyspieszony kurs przetrwania, gdy w wyniku ataku mutanta trafia na powierzchnię, z dala od bezpiecznego podziemnego domu.
Zobacz więcej

AJ and the Queen

Serial "AJ and the Queen" miał premierę w dniu: 2020-01-10
Pechowa drag queen podróżuje vanem przez Amerykę w towarzystwie zadziornego 11-letniego życiowego rozbitka.
Zobacz więcej

Medical Police

Serial "Medical Police" miał premierę w dniu: 2020-01-10
Amerykańscy lekarze odkrywają w Brazylii śmiercionośnego wirusa, po czym — już jako agenci rządowi — próbują znaleźć lekarstwo i rozwikłać mroczny spisek.
Zobacz więcej

Sala samobójców. Hejter

Film "Sala samobójców. Hejter" miał premierę w dniu: 2020-03-05

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak...

Zobacz więcej

365 dni

Film "365 dni" miał premierę w dniu: 2020-02-07
Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go.
Zobacz więcej

Nowy papież

Serial "Nowy papież" miał premierę w dniu: 2020-01-10
Jude Law i John Malkovich w kontynuacji nominowanego do Złotego Globu serialu Młody papież.
Zobacz więcej