Najlepsze filmy i seriale online w 2020 roku.

Lista filmów:

Psy 3. W imię zasad

Film "Psy 3. W imię zasad" miał premierę w dniu: 2020-01-17

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka Nowego.

Zobacz więcej

Ciche miejsce 2

Film "Ciche miejsce 2" miał premierę w dniu: 2020-03-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Ciche miejsce 2. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Mayday

Janek, posiadający dwie żony, umiejętnie lawiruje pomiędzy nimi. Do czasu, gdy pojawią się kłopoty i powstanie zagrożenie, że cała sprawa się wyda.

Zobacz więcej

Głębia strachu

Film "Głębia strachu" miał premierę w dniu: 2020-01-08

11 kilometrów pod powierzchnią oceanu coś się zbudziło… Grupa badaczy dna morskiego musi walczyć o przetrwanie po trzęsieniu ziemi, które niszczy ich podwodne laboratorium.

Zobacz więcej

Kipo i Dziwozwierze

Serial "Kipo i Dziwozwierze" miał premierę w dniu: 2020-01-14
Żyjąca pod kloszem dziewczyna trafia na przyspieszony kurs przetrwania, gdy w wyniku ataku mutanta trafia na powierzchnię, z dala od bezpiecznego podziemnego domu.
Zobacz więcej

AJ and the Queen

Serial "AJ and the Queen" miał premierę w dniu: 2020-01-10
Pechowa drag queen podróżuje vanem przez Amerykę w towarzystwie zadziornego 11-letniego życiowego rozbitka.
Zobacz więcej

Medical Police

Serial "Medical Police" miał premierę w dniu: 2020-01-10
Amerykańscy lekarze odkrywają w Brazylii śmiercionośnego wirusa, po czym — już jako agenci rządowi — próbują znaleźć lekarstwo i rozwikłać mroczny spisek.
Zobacz więcej

Sala samobójców. Hejter

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak...

Zobacz więcej

365 dni

Film "365 dni" miał premierę w dniu: 2020-02-07
Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go.
Zobacz więcej

Nowy papież

Serial "Nowy papież" miał premierę w dniu: 2020-01-10
Jude Law i John Malkovich w kontynuacji nominowanego do Złotego Globu serialu Młody papież.
Zobacz więcej