Najlepsze filmy i seriale online w 2021 roku.

Lista filmów:

John Wick: Chapter 4

Film "John Wick: Chapter 4" miał premierę w dniu: 2021-05-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. John Wick: Chapter 4. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Akira

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Akira. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Jurassic World 3

Film "Jurassic World 3" miał premierę w dniu: 2018-06-06
Mijają już cztery lata od chwili, gdy park rozrywki i luksusowy kurort Jurassic World został zniszczony przez dinozaury, które wymknęły się spod kontroli. "Isla Nublar" jest miejscem opuszczonym przez ludzi, ze swobodnie żyjącymi dinozaurami. Kiedy jednak uśpiony wulkan na wyspie budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce...
Zobacz więcej

Percy Jackson and the Titan's Curse

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Percy Jackson and the Titan's Curse. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Batman

Film "Batman" miał premierę w dniu: 2022-03-04

Kolejna część historii Batmana, która nie ma powiązania z DC Extended Universe i tym razem jest mocno skupiona na jego pracy jako detektywa i noirowej estetyce.

Zobacz więcej

Halo

Serial "Halo" miał premierę w dniu: 2010-02-16
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Halo. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Gotham City Sirens

Trzy najbardziej znane przestępczynie w mieście Gotham - Harley Quinn, Kobieta-Kot i Trujący Bluszcz - łączą swoje siły, aby wykonać niebezpieczną misję.
Zobacz więcej

Broad Peak

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Broad Peak. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Hotel Transylvania 4

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Hotel Transylvania 4. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Moon Knight

Serial "Moon Knight" miał premierę w dniu: 2021-12-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Moon Knight. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Hawkeye

Serial "Hawkeye" miał premierę w dniu: 2021-11-24
Produkcja przedstawi, jak Clint Barton trenuje młodą Kate Bishop w sztuce strzelania z łuku, tym samym szkoląc ją jako swoją potencjalną następczynię.
Zobacz więcej

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a

Film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" miał premierę w dniu: 2022-04-07

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej...

Zobacz więcej